کد خبر : 280362

تاریخ درج خبر : شنبه 21 مرداد 1396
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• ابلاغ مراتب تجلیل وقدردانی رییس سازمان اوقاف به خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی+عکس
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به نمایندگی از سوی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن دیدار باخانواده شهید مدافع حرم محسن حججی مراتب قدردانی وتجلیل این سازمان از ایثارگری های ان خانواده شهید را به ایشان ابلاغ کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، درپی شهادت شهید سرافراز مدافع حرم محسن حججی در جبهه های مقاومت سوریه ، مدیر کل اوقا ف اصفهان به نمایندگی از حجت الاسلام والمسلمین محمدی رییس سازمان اوقاف کشور پیش از ظهر روز شنبه با خانواده شهید حججی دیدار وگفت وگو کرد. براساس این گزارش حجت الاسلام صادقی در این دیدار ضمن عرض تبریک وتسلیت به مناسبت شهادت محسن حججی از مدافعان سرافراز حرم بنت رسول الله مراتب سلام، تجلیل وقدردانی نماینده ولی فقیه درسازمان اوقاف از ایثار واخلاص ان خانواده شهید وفرزند برومند شان را به ایشان ابلاغ کرد. برااساس این گزارش
در این دیدار مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: شهادت هنر مردان خداست و چه زیبا و چه پرشکوه است که بار دیگر مردانی از دیار علوی با نثار خون خود و شهادت در راه دفاع از آرمان‌های علوی، هنرمندانه سرود ایثار و شهامت و ظلم ستیزی سر دادند و به سوی معبود بال وپر گشودند. 
حجت الاسلام رضا صادقی در ادامه این دیدار افزود: غیورمردان و پاسداران مدافع حریم معصومیت و مظلومیت اهل بیت، آل الله، مردانه و جان برکف در زمانه‌ای که هلهله‌های شیطانی خوارج از مسیر انسانیت، دیانت و حق مداری، گوش فلک را می‌خراشد؛ به اعتبار عشق و ایمان خود به ولایت اهل بیت (علیهم السلام) در مقابل تکفیری‌های دست از عقل و عدل و انسانیت و دین شسته، ایستاده‌اند و با نثار خون خود از درخت تنومند اسلام ناب محمدی (ص) محافظت می‌کنند. 
وی خاطر نشان شد: حرم مطهر اهل بیت(ع) خط قرمز انقلاب اسلامی است و اگر مورد تهدید دشمنان اسلام قرار بگیرد توسط مردم مومن و ولایتمدار ایران اسلامی با این مزدوران تکفیری به شدت برخورد می شود و جواب دندان شکنی به این افراد بی دین و کافر داده می شود.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در پایان توفیق، عزت و سربلندی را برای خانواده این شهید مدافع حرم خواستار شد و گفت: اینجانب این عروج سرافرازانه را به آن خانواده محترم و مردم شریف ایران تبریک و تسلیت می‌گویم و از خداوند رحمان و غفار برای شهید محسن حججی، علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامت آرزومندم و از خداوند، عاجزانه مسئلت می‌کنیم تا نتیجه این دلاور‌مردی‌ها و رشادت‌ها را نابودی عناصر خودفروخته و خودسر داعش قرار دهد و پیوند انقلاب اسلامی به انقلاب حضرت مهدی(عج) هر چه زودتر محقق شود.