کد خبر : 293751

تاریخ درج خبر : شنبه 21 بهمن 1396
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• ثبت‌نام در چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد / ارسال دستور‌العمل مسابقات به استانها
ثبت‌نام در چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور از دیروز با ارسال دستور‌العمل مسابقات به سراسر کشور و رسما از امروز آغاز و تا بیستم فروردین 97 ادامه خواهد داشت .
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه بر اساس اعلام مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف ثبت‌نام در رشته های 9 گانه( حفظ کل ، حفظ 20 جزء،10 جزء،حفظ 5 جزء،قرائت تحقیق ،قرائت ترتیل ،حفظ ومعارف موضوعی ،حفظ ومعارف احادیث وتفسیر قرآن کریم) ورشته های آوایی چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور با ارسال دستورالعمل ثبت نام و برگزاری به سراسر کشور از امروز رسما در سایت مسابقات آغاز و تا بیستم فروردین‌ماه 1397 ادامه خواهد یافت .
براساس این گزارش ستاد مسابقات برگزاری چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استانها از پانزدهم بهمن‌ماه سال جاری تشکیل شده و تا پایان مسابقات به کار خود ادامه خواهد داد.
برگزاری مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات سراسری از بیستم فروردین تا بیست‌و ششم اردیبهشت 97، مرحله استانی یکم تیرماه تا ششم مردادماه 97 و مرحله کشوری دهم مهرماه تا بیست‌وپنجم مهرماه 97 خواهد بود.
علاقه‌مندان می‌توانند دستور‌العمل چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را به‌صورت فایل pdf در سایت سازمان اوقاف و سایت مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.irمشاهده ومطالعه کنند.