کد خبر : 301842

تاریخ درج خبر : سه شنبه 22 خرداد 1397
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• مدیران و کارشناسان برگزیده ستاد سازمان اوقاف تجلیل می‌شوند
مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف با تشریح شاخصه‌های انتخاب مدیران و کارشناسان برتر در سازمان اوقاف گفت: امروز بالغ بر100 نفر از مدیران و کارشناسان ستاد سازمان تجلیل می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی سازمان حجت‌الاسلام والمسلمین شیری؛ مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه درباره تقدیر و تجلیل از مدیران و کارشناسان سازمان اوقاف اظهار کرد: امروز سه‌شنبه 22 خرداد ماه مراسم تجلیل از مدیران و کارشناسان ستاد در نمازخانه سازمان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه 60 درصد از تجلیل‌شوندگان از کارشناسان ستاد سازمان هستند، خاطرنشان کرد: در سالهای گذشته پس از اتمام بازرسی از ستاد و استانها در مجمع سراسری، از معاونین و مدیران کل ستادی و استانی، تجلیل بعمل می‌آمد اما چند سالی می‌شود که با هدف ایجاد انگیزه در بین کارشناسان معاونتها و ادارات کل مستقل، از آنها نیز تجلیل می‌شود، بطوریکه بخش عمده‌ای از تجلیل‌شوندگان کارشناسان هستند.
مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف درباره شاخصه‌های انتخاب مدیران و کارشناسان برتر در سازمان اوقاف گفت: برای انتخاب افراد برتر، چندین شاخصه مدنظر قرار گرفت که یکی از آنها، جمع‌بندی نتایج بازرسی از ستاد سازمان و بررسی میزان تحقق اهداف و برنامه‌های سازمان بوده است.
حجت‌الاسلام شیری بررسی عملکرد همکاران در سامانه، میزان راهبری و پاسخگویی به استانها، تعامل بین مجموعه‌ها و معاونتهای مختلف، نظرسنجی و امتیاز هر معاونت که از استانهای مختلف اخذ شده و میزان رعایت قانون و اصول اداری توسط افراد را از دیگر شاخصه‌های انتخاب مدیران و کارشناسان برتر دانست.
وی یادآور شد: در اردیبهشت ماه سالجاری از بیش از 200 نفر از مدیران، معاونین و روسای ادارات اوقاف سراسر کشور در مجمع مدیران تجلیل بعمل آمد.
انتهای پیام/