اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

سه پایگاه سیار پزشکی در قالب طرح «مهر تندرستی» از اول شهریورماه در کرمانشاه فعال می شود

سه پایگاه سیار پزشکی در قالب طرح «مهر تندرستی» از اول شهریورماه در کرمانشاه فعال می شود

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت : سه پایگاه سیار پزشکی در قالب طرح «مهر تندرستی» از اول شهریورماه به‌ مدت سه روز در شهرستان ثلاث‌باباجانی کرمانشاه فعال می شود.

 دوشنبه 27 مرداد 1393   9941  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه به نقل از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه ، حجت الاسلام حسینی اراکی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برپایی بیمارستان صحرایی در راستای تفاهم‌نامه‌ای با بسیج جامعه پزشکی در استان کرمانشاه خبر داد و افزود: این بیمارستان به‌ مدت سه روز در شهرستان ثلاث‌باباجانی مستقر شده و به افراد نیازمند خدمات ارائه می نماید .
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در قالب طرح مهر تندرستی همچنین 20 میلیون تومان کمک دارویی و درمانی به بیماران ارجاع خواهد شد و 40 میلیون تومان نیز در زمینه خرید دارو و تحویل آن به نیازمندان هزینه می‌شود.
وی با بیان اینکه با همکاری بهزیستی 30 قطعه سمعک نیز در اختیار ناشنوایان قرار می‌گیرد، گفت: 10 میلیون تومان نیز صرف هزینه مراجعه‌کنندگان به چشم‌پزشکی در زمینه تهیه عینک خواهد شد.
حسینی‌اراکی با اشاره به اجرای طرح «مهر تندرستی» در سال گذشته در استان کرمانشاه، یادآور شد: در سال گذشته 23 کاروان پزشکی و 23 آمبولانس به مناطق روستایی استان اعزام شدند و به افراد خدمات ارائه دادند و 9 پایگاه نیز در شهر کرمانشاه فعالیت داشت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از نیاز استان در راستای ایجاد وقف‌های جدید در بخش بیماری‌های صعب‌العلاج خبر داد و افزود: افرادی که از این نوع بیماری‌ها رنج می‌برند باید یک حامی برای دارو و درمان خود داشته باشند.
وی در خصوص اجرای طرح «مهر تحصیلی» در استان کرمانشاه، گفت: از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور دبیرخانه اجرایی این طرح به اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه واگذار شده است.
حسینی‌اراکی ادامه داد: سال گذشته در طرح مهر تحصیلی 5 هزار دانش‌آموز در استان کرمانشاه از بسته‌های حمایتی مانند لوازم‌التحریر بهره‌مند شدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به احصاء مطالبات اداره‌کل اوقاف و امور خیریه از اراضی وقفی در استان کرمانشاه، افزود: سال گذشته 11 هزار و 200 هکتار از اراضی به اوقاف بازگردانده شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از تجهیز و بازسازی 26 بقاع متبرکه در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: از این تعداد 16 بقعه پیشرفت 85 درصدی داشته‌اند و کار تکمیل و بازسازی 10 بقعه دیگر نیز به‌زودی به اتمام می‌رسد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر