معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف از تولید و راه اندازی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری این سازمان تحت عنوان اندروید با هدف تسهیل در ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم به ویژه مستاجران رقبات موقوفات کشور خبر داد.
چهارشنبه 21 تیر 1396    
بازدید: 256

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، مهندس علیرضا ترکی معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف در گفت و گویی با اشاره به اهمیت و ضرورت ارائه خدمات غیرحضوری به مردم و بهره گیری از فضای مجازی برای تسهیل در ارائه خدمات اداری به مردم گفت: با راه اندازی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری سازمان اوقاف تحت برنامه اندروید مستاجران موقوفات می توانند علاوه بر مشاهده فهرست قراردادهای اجارات با وارد کردن کد ملی خود یک کد فعال سازی پیام دریافت و مطابق این کد فهرست قراردادهای خودشان را ملاحظه و همچنین قبوض پرداخت ملک استیجاری را از طریق این سامانه پرداخت کنند.

ترکی افزود: تمامی مستاجران می توانند با داشتن شناسه قبض، اجاره بهای رقبه تحت امر خود را از طریق این سامانه پرداخت و از مراجعه حضوری بی نیاز شوند.

معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف با اشاره به خدمات این نرم افزار در حوزه پرداخت غیرحضوری نذور بقاع متبرکه افزود: کاربران و عامه مردم با نصب این نرم افزار همچنین می توانند با جستجوی امامزاده مورد نظر، نذور خویش را از طریق همین سامانه به حساب امامزاده و بقعه متبرکه مورد نظر خویش پرداخت نمایند.

وی درباره افزود : بعد از ورود به سامانه و انتخاب امامزاده مورد نظر صفحه ای از اسامی استانها به روی کاربر باز می شود کاربر پس از انتخاب نام استانها و امامزاده مورد نظر می تواند گزینه پرداخت نذور را انتخاب سپس نذر خود را مطابق نیت در امور مختلف فرهنگی، عمرانی، و هزینه های جاری پرداخت نماید.

ترکی ادامه داد: این نرم افزار از طریق بازار، کندو یا سایت سازمان اوقاف قابل دریافت و نصب بر روی گوشی های اندروید است.

معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف تصریح کرد: در آینده نزدیک این نرم افزار خدمات دیگری را نیز از قبیل ثبت درحواست تمدید سند اجاره بهای موقوفات ارائه خواهد کرد.

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
 تاکید مقام معظم رهبری بر وقف برای تولید علم و فناوری/ توجه به وقف در اشتغال، ازدواج و کمک به کودکان کار
رٸیس سازمان اوقاف یکی از مولفه‌های مهم حل مشکلات کشور را تولید علم و فناوری دانست و گفت: مقام معظم رهبری بر وقف برای تولید علم و فناوری در جلسات خصوصی و خاص تاکید فراوان دارند.
پیام تسلیت مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرانی کشور به مناسبت درگذشت استاد سید مهدی فاطمیان
مرکز امور قرانی سازمان اوقاف وستاد عالی هماهنگی مسابقات قرانی کشور به مناسبت درگذشت استاد وپیشکسوت قرانی سید مهدی فاطمیان پیام تسلیتی صادر کرد.
 آیت‌الله سبحانی: حضور روحانیون در بقاع متبرکه تقویت شود/وقف راهی ماندگار برای نیکوکاری است
استاد حوزه علمیه قم گفت: لازم است برای تحقق تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، حضور روحانیون در این اماکن تقویت شود.
rss آرشیو
مقالات ویژه
امام حسن علیه السلام و پاسداری از ارزش‌ها
ابعاد صلح شجاعانه امام حسن علیه السلام با معاویة بن ابی سفیان که یگانه عامل بقای اقلیت‌شیعه در آن عصر بود، چنان با عظمت است که تاکنون محققان زیادی را به تحلیل و تبیین آن واداشته است.
نقش وقف در تامين مالي توسعه گردشگري
سنت حسنه وقف از صدر اسلام تاکنون به عنوان يکي از روشهاي تامين مالي فعاليتهاي عام‌المنفعه نقشي اساسي در اقتصاد جوامع اسلامي ايفا نموده است. دامنه و حوزه نفوذ وقف طيف وسيعي از کسب و کارها و فعاليتها از...
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
پوستر ، امام رضا علیه السلام
ویژه شهادت امام رضا علیه السلام
کتاب ، قانون اوقاف
ویژه هفته وقف
rss آرشیو
علما و مراجع