معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف از تولید و راه اندازی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری این سازمان تحت عنوان اندروید با هدف تسهیل در ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم به ویژه مستاجران رقبات موقوفات کشور خبر داد.
چهارشنبه 21 تیر 1396    
بازدید: 196

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، مهندس علیرضا ترکی معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف در گفت و گویی با اشاره به اهمیت و ضرورت ارائه خدمات غیرحضوری به مردم و بهره گیری از فضای مجازی برای تسهیل در ارائه خدمات اداری به مردم گفت: با راه اندازی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری سازمان اوقاف تحت برنامه اندروید مستاجران موقوفات می توانند علاوه بر مشاهده فهرست قراردادهای اجارات با وارد کردن کد ملی خود یک کد فعال سازی پیام دریافت و مطابق این کد فهرست قراردادهای خودشان را ملاحظه و همچنین قبوض پرداخت ملک استیجاری را از طریق این سامانه پرداخت کنند.

ترکی افزود: تمامی مستاجران می توانند با داشتن شناسه قبض، اجاره بهای رقبه تحت امر خود را از طریق این سامانه پرداخت و از مراجعه حضوری بی نیاز شوند.

معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف با اشاره به خدمات این نرم افزار در حوزه پرداخت غیرحضوری نذور بقاع متبرکه افزود: کاربران و عامه مردم با نصب این نرم افزار همچنین می توانند با جستجوی امامزاده مورد نظر، نذور خویش را از طریق همین سامانه به حساب امامزاده و بقعه متبرکه مورد نظر خویش پرداخت نمایند.

وی درباره افزود : بعد از ورود به سامانه و انتخاب امامزاده مورد نظر صفحه ای از اسامی استانها به روی کاربر باز می شود کاربر پس از انتخاب نام استانها و امامزاده مورد نظر می تواند گزینه پرداخت نذور را انتخاب سپس نذر خود را مطابق نیت در امور مختلف فرهنگی، عمرانی، و هزینه های جاری پرداخت نماید.

ترکی ادامه داد: این نرم افزار از طریق بازار، کندو یا سایت سازمان اوقاف قابل دریافت و نصب بر روی گوشی های اندروید است.

معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف تصریح کرد: در آینده نزدیک این نرم افزار خدمات دیگری را نیز از قبیل ثبت درحواست تمدید سند اجاره بهای موقوفات ارائه خواهد کرد.

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
همایش«احلی من العسل» فردا  با حضور نوجوانان در سراسر کشور برگزار می شود
همایش سراسری «احلی من العسل» با حضور دانش آموزان عاشورایی فردا چهارشنبه 5 مهرماه مصادف با ششم محرم در 317 امامزاده وبقعه متبرکه شاخص برگزار می شود.
رئیس سازمان اوقاف تاکید کرد: لزوم برگزاری باشکوه  نماز ظهر عاشورا در بقاع متبرکه
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در بازدید از قرارگاه بصیرت عاشورایی در سازمان اوقاف، گفت: یکی از اهداف قیام سیدالشهداء اقامه نماز است لذا باید نماز ظهر تاسوعا و عاشورا به عنوان یک سمبل در امامزادگان و بقاع متبرکه کشور به‎صورت گسترده وبا شکوه برپا شود.
سند مالکیت 234هکتار از پنج مزرعه موقوفه در ابرکوه اخذ شد/ اجرای امینانه نیات واقفین خیر اندیش برنامه اصلی اوقاف
رییس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه از اخذ سند ماکیت234 هکتار از اراضی مزارع موقوفه حاج علی اکبر ابرقویی در ‏شهرستان خبر داد.‏
rss آرشیو
مقالات ویژه
از مدینه تا کربلا همراه با سیدالشهداء(علیه السلام)
فلسفه قيام ابي عبدالله الحسين ( علیه السلام ) را در سخنان آن حضرت در آغاز حرکت از مدينه وموضع گيري هاي ايشان در برابر حوادثي که در منزلگاه هاي ميان راه روي داده است مي توان يافت .
احياي فرهنگ شهادت، دستاورد بزرگ نهضت امام راحل
در مکتب توحيد، آن چيزي داراي ارزش و ماندگاري است که در راه خدا و براي خدا شکل گيرد. هر مقدار از عمر انسان که براي خدا صرف شود. هر کاري که براي خدا انجام گيرد، مالي که در اين راه هزينه شود.
احياگر جنبش علمي امام صادق (ع)
هفتم صفر سال 128 هجري آسمان «ابواء»- منطقه کوچکي ميان مکه و مدينه- با شکفتن گلي ديگر از گلستان امامت عطرآگين گشت. موسي کاظم(ع) از مادري به نام «حميده خاتون» از بهترين بانوان عصر خويش متولد شد و پرورش يافت
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
کتاب ، رسم الخط کربلا+مسابقه
ویژه شهادت امام حسین علیه السلام
rss آرشیو
علما و مراجع