معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف از تولید و راه اندازی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری این سازمان تحت عنوان اندروید با هدف تسهیل در ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم به ویژه مستاجران رقبات موقوفات کشور خبر داد.
چهارشنبه 21 تیر 1396    
بازدید: 129

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، مهندس علیرضا ترکی معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف در گفت و گویی با اشاره به اهمیت و ضرورت ارائه خدمات غیرحضوری به مردم و بهره گیری از فضای مجازی برای تسهیل در ارائه خدمات اداری به مردم گفت: با راه اندازی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری سازمان اوقاف تحت برنامه اندروید مستاجران موقوفات می توانند علاوه بر مشاهده فهرست قراردادهای اجارات با وارد کردن کد ملی خود یک کد فعال سازی پیام دریافت و مطابق این کد فهرست قراردادهای خودشان را ملاحظه و همچنین قبوض پرداخت ملک استیجاری را از طریق این سامانه پرداخت کنند.

ترکی افزود: تمامی مستاجران می توانند با داشتن شناسه قبض، اجاره بهای رقبه تحت امر خود را از طریق این سامانه پرداخت و از مراجعه حضوری بی نیاز شوند.

معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف با اشاره به خدمات این نرم افزار در حوزه پرداخت غیرحضوری نذور بقاع متبرکه افزود: کاربران و عامه مردم با نصب این نرم افزار همچنین می توانند با جستجوی امامزاده مورد نظر، نذور خویش را از طریق همین سامانه به حساب امامزاده و بقعه متبرکه مورد نظر خویش پرداخت نمایند.

وی درباره افزود : بعد از ورود به سامانه و انتخاب امامزاده مورد نظر صفحه ای از اسامی استانها به روی کاربر باز می شود کاربر پس از انتخاب نام استانها و امامزاده مورد نظر می تواند گزینه پرداخت نذور را انتخاب سپس نذر خود را مطابق نیت در امور مختلف فرهنگی، عمرانی، و هزینه های جاری پرداخت نماید.

ترکی ادامه داد: این نرم افزار از طریق بازار، کندو یا سایت سازمان اوقاف قابل دریافت و نصب بر روی گوشی های اندروید است.

معاون مرکز فناوری اطلاعات سازمان اوقاف تصریح کرد: در آینده نزدیک این نرم افزار خدمات دیگری را نیز از قبیل ثبت درحواست تمدید سند اجاره بهای موقوفات ارائه خواهد کرد.

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
 جشن پیوند آسمانی ۱۰۰ زوج ناشنوا در اصفهان/تسهیل ازدواج آسان درراستای اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: جشن پیوند آسمانی ۱۰۰ زوج ناشنوا در جوار مقبره علامه مجلسی اصفهان برگزار می‌شود.
شرفخانی خبرداد: آغاز برنامه های دهه کرامت در 2100 امامزاده/ امامزادگان محور جنگ نرم با دشمن+عکس
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه پنجم ذی القعده به نام روز تجلیل از امامزادگان نامگذاری شده است از آغاز برنامه های دهه کرامت از امروز در بیش از 2100 امامزاده در سطح کشور همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س)، خبر داد.
شهاب مرادی: ارتباط عاطفي بين خانواده هاي ما بسيار ضعيف است/دختر نشانه رحمت است
حجت الاسلام والمسلمين شهاب مرادی کارشناس خانواده گفت: ارتباط عاطفی در جامعه ضعیف است که نباید اینطور باشد بلکه باید ابراز محبت بین اعضای خانواده بیشتر وجود داشته باشد.
rss آرشیو
مقالات ویژه
امام صادق عليه السلام و سفارش به نسل نو
نگاه مهربان امام صادق(علیه السلام) به جوانان، همراه بابزرگداشت‌شخصيت،تكريم استعدادها وصلاحيت‌ها، احترام به نيازها وتوجه به قلب‌هاى‌پاك وزلال آنان بود.
نقش خانواده در توسعه فرهنگ حجاب
لزوم پوشيدگي زن در برابر نامحرم يكي از مسايل مهم اسلامي است و در قرآن كريم در اين خصوص تصريح شده است.
عيد فطر و نقش آن در تحولات فردي و اجتماعي
در فرهنگ اسلامي اولين روز ماه شوال به عنوان عيد فطر و جشن بازگشت‌به فطرت معين شده است.
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار اندروید ، تحمیل بر نفس
روش تربیتی تحمیل بر نفس در منابع اسلامی
نرم افزار اندروید ، مشق عشق
151 خاطره از سیره خانوادگی بزرگان دین درباره خانواده
پوستر ، فاطمة المعصومة
ویژه ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها
rss آرشیو
علما و مراجع