اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حدیث هفته

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی "مهارت های زندگی "با هدف تربیت مربی برگزار می شود/آغاز دوره ها از 28 مرداد

دوره های ترویج سبک زندگی اسلامی وکاهش آسیب های اجتماعی با عنوان طرح زندگی "به رنگ خدا " با هدف تربیت مربی از 28 مردادماه در قم آغاز می شود .

 دوشنبه 26 تیر 1396   645  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه مدیر کل امور فرهنگی سازمان اوقاف و امورخیریه در گفت وگویی با بیان این مطلب  افزود : معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در نظر دارد با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی و نیز کاهش آسیب های اجتماعی، دوره های آموزشی تربیت مربی مهارتهای زندگی را در شهر مقدس قم برگزار نماید.

حجت الاسلام سیدمحمدکاظم موسوی متقی تصریح کرد:

مربیان آموزش دیده که در گام اول طرح زندگی به رنگ خدا، از بانوان خواهند بود، در بقاع متبرکه شاخص مناطق مختلف کشور و تحت حمایت ادارات اوقاف و امور خیریه اقدام به برگزاری کلاس های مهارتهای زندگی برای بانوان علاقه مند در سطح بقاع متبرکه خواهند نمود.

موسوی متقی افزود : دوره های مهارتهای زندگی با توجه به نیاز خانواده ها و طیف جوانان، در سه گرایش مهارتهای زندگی با رویکرد مهارتهای فردی ؛ خانواده و ازدواج و  تربیت فرزند برگزار می شود. .

مدیرکل امور فرهنگی سازمان اوقاف در ادامه افزود: در دور اول طرح زندگی به رنگ خدا، بانوان مستعد و مبرز و متاهل طلبه با همکاری حوزه های علمیه خواهران در دوره های سه گانه در قم شرکت خواهند کرد و پس از مراجعت وطی کردن  آموزش های تکمیلی مهیای تدریس برای دختران و بانوان در شهرستان ها خواهند شد.

آزمون ورودی به همراه آزمون شخصیت روز 19 مرداد 96 در ادارات کل استان ها برگزار خواهد شد و دوره های آموزشی در سه گرایش از ۲۸مرداد ۹۶در طی چهار دوره یک هفته ای (هر گروه یک هفته)در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.

 
 
 
برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار