اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان تهران گشایش یافت/آغاز رقابت 180 شرکت کننده ازامروز

چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان تهران گشایش یافت/آغاز رقابت 180 شرکت کننده ازامروز

چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان تهران از صبح امروز ۱۶ مردادماه با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز و تا روز ۲۰ مردادماه ادامه خواهد داشت.

 دوشنبه 16 مرداد 1396   433  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف  چهلمین دوره مسابقات  قرآن کریم  از صبح  امروز  ۱۶ مردادماه با برگزاری مراسم افتتاحیه در آستان مقدس امامزادگان سید جعفر (ع) و سیده حمیده خاتون(س) تهران آغاز شد  و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

بر همین اساس مراسم افتتاحیه این مسابقات ساعت 9 صبح روز دوشنبه، ۱۶ مردادماه آغاز  و در ادامه آن نیز بلافاصله رقابت‌های بخش بانوان آغاز می شود. مسابقات بخش بانوان به مدت دو روز ادامه دارد و پس از آن نیز از روز ۱۸ مردادماه رقابت‌های بخش آقایان آغاز می‌شود.

بر همین اساس در این دوره از مسابقات ۱۸۰ شرکت کننده در دو بخش بانوان و آقایان حضور دارند و به مدت پنج روز در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ پنج جزء قرآن کریم، قرائت تحقیق، ‌قرائت ترتیل، دعاخوانی و اذان(ویژه آقایان) برگزار می‌شود.

از جمله ویژگی‌های این دوره از مسابقات استفاده از داورانی غیر بومی در ترکیب هیئت داوران است که برای اولین بار صورت می‌گیرد. داوران این دوره از مسابقات مجموعاً ۱۶ نفر هستند که ۱۰ نفر در بخش آقایان و شش نفر نیز در بخش بانوان مسابقات را قضاوت خواهند کرد.

 
 
 
 
برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار