اردوی تعالی خانوادگی کارکنان سازمان اوقاف و امور خیریه با استقبال بیش از 350 نفر از همکاران و خانواده ها که از 10مردادآغاز شده تا 27 این ماه ادامه دارد.
یک شنبه 22 مرداد 1396    
بازدید: 184

 به گزارش روابط عمومی سازمان  اوقاف وامور خیریه   حجت الاسلام سید محمد کاظم موسوی متقی اظهار داشت:در این دوره‌های سه روزه که همکاران میهمان سازمان در دو شهر بندر انزلی وسرعین  هستند  علاوه بر استفاده از فضای تفریحی و رفاهی اردوها، کارکنان و خانوادهایشان در کلاس‌های تعالی خانواده حضور یافته و از برنامه‌های آموزشی دوره‌ها استفاده می نمایند.

موسوی متقی در ادامه افزود: علاوه بر برنامه‌های آموزشی، جُنگ‌های معارفی ویژه کودکان و نوجوانان، مسابقه کتابخوانی، مسابقات ورزشی و اهداء بسته‌های فرهنگی و در پایان گرفتن عکس یادگاری از دیگر برنامه‌های این دوره فرهنگی خانوادگی است .

مدیر کل امور فرهنگی سازمان اوقاف در پایان اظهار داشت:بهره‌مندی از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه، استاد دکتر جمشیدی، دکتر هادی، دکتر همتی و دکتر زینتی در موضوعات مشاوره خانواده، روابط زوجین و تربیت فرزندان مورد اقبال فراوان میهمانان قرار گرفته است . 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
نشست 3 روزه نمایندگان عتبات مقدس کشورهای ایران، عراق و سوریه برگزار می‌شود
نشست سه روزه نمایندگان عتبات مقدس کشورهای جمهوری اسلامی ایران،عراق وسوریه به میزبانی سازمان اوقاف و امورخیریه از 7 تا 9 دی ماه در تهران و اصفهان برگزار می‌شود.
نخستین وقف با نیت استکبارستیزی و آزادی قدس شریف  به ثبت رسید
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: یک واحد آپارتمان نوساز در شهر نهاوند با نیت مبارزه با استکبار جهانی و آزادی قدس شریف وکمک به مردم فلسطین با نام موقوفه «ولایت» به ثبت رسید.
نخستین جشنواره عکاسی از موقوفات و امامزادگان تهران برگزار می شود/ جوایز میلیونی برای آثار برگزیده
دبیر‌ جشنواره‌ «عکاسی از موقوفات تهران» اعلام کرد «فراخوان عکاسی از موقوفات تهران» که دارای دو بخش عکاسی حرفه ای و عکاسی با تلفن همراه است، به مدت ۱۵ روز تمدید شده است و عکاسان می توانند تا تاریخ دهم دی ماه تصاویر خود را ارسال کنند.
rss آرشیو
مقالات ویژه
فلسطین و قدس شریف از دیدگاه امام راحل
امروزه همه نظریه پردازان سیاسی به این مطلب اذعان دارند که ظهور انقلاب اسلامی در ایران در قرن بیستم موجب برهم خوردن نظم جهانی ساخته ابرقدرت‌های شرق و غرب شد.
امام صادق(علیه السلام) را بهتر بشناسيم
نام شريفش جعفر، كنيه‌اش ابوعبدالله و ابواسماعيل و لقبهايش‌فاضل، قائم، طاهر، كافل، منجى و مشهورترين آنها صادق بود.
وحدت بر محور نظام تربیت نبوی
وحدت مسلمانان جهان از ضروری ترین مسایل روز جوامع اسلامی است و همه باید بر محوری جامع و فراگیر که تمامی مذاهب و اندیشه های دینی، آن را قبول داشته باشند، گردهم آمده یک پارچه و هماهنگ حرکت نمایند.
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
کتاب ، فرشته های کوچک
شعری با موضوع آموزش صحیح وضو ویژه کودکان
کتاب ، قطره
مجموعه ای شعر و داستان ویژه کودکان
کتابچه ، خط های قرمز
ویژه ولادت امام حسن عسکری علیه السلام
rss آرشیو
علما و مراجع