اردوی تعالی خانوادگی کارکنان سازمان اوقاف و امور خیریه با استقبال بیش از 350 نفر از همکاران و خانواده ها که از 10مردادآغاز شده تا 27 این ماه ادامه دارد.
یک شنبه 22 مرداد 1396    
بازدید: 147

 به گزارش روابط عمومی سازمان  اوقاف وامور خیریه   حجت الاسلام سید محمد کاظم موسوی متقی اظهار داشت:در این دوره‌های سه روزه که همکاران میهمان سازمان در دو شهر بندر انزلی وسرعین  هستند  علاوه بر استفاده از فضای تفریحی و رفاهی اردوها، کارکنان و خانوادهایشان در کلاس‌های تعالی خانواده حضور یافته و از برنامه‌های آموزشی دوره‌ها استفاده می نمایند.

موسوی متقی در ادامه افزود: علاوه بر برنامه‌های آموزشی، جُنگ‌های معارفی ویژه کودکان و نوجوانان، مسابقه کتابخوانی، مسابقات ورزشی و اهداء بسته‌های فرهنگی و در پایان گرفتن عکس یادگاری از دیگر برنامه‌های این دوره فرهنگی خانوادگی است .

مدیر کل امور فرهنگی سازمان اوقاف در پایان اظهار داشت:بهره‌مندی از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه، استاد دکتر جمشیدی، دکتر هادی، دکتر همتی و دکتر زینتی در موضوعات مشاوره خانواده، روابط زوجین و تربیت فرزندان مورد اقبال فراوان میهمانان قرار گرفته است . 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
رئیس سازمان اوقاف از همکاری  رئیس کل دادگستری مازندران در صیانت از موقوفات قدردانی کرد
نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با ارسال لوح سپاسی از همکاری رئیس کل دادگستری مازندران در صیانت از موقوفات این استان قدردانی کرد.
خدمت‌رسانی به زائران اربعین درمجتمع 10 هزار متری اوقاف/توزیع روزانه 10 هزار وعده غذای گرم در مرز چزابه
مسئول محور چزابه ستاد اربعین سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه ادارات‌کل اوقاف استانهای اصفهان، خوزستان، یزد و کرمان مسئولیت خدمت‌رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مرز چزابه را بر عهده دارند، گفت: امسال خدمات به زائران در این محور در مجتمع رفاهی سازمان اوقاف و امور خیریه که به مساحت 10 هزار متر دایر شده در زمینه‌های مختلف اطعام و رفاهی ارائه می‌شود.
گزارش تصویری
" ششمین دوره آموزشی مدیران روابط عمومی ادارات کل اوقاف سراسر کشور- آذربایجان شرقی
rss آرشیو
مقالات ویژه
مقاله ، وقف و توسعه سیاسی
جایگاه وقف در توسعه سیاسی پدیده ای نو و ناشناخته نیست و این بحث به گذشته های دور باز می گردد.
امام سجاد علیه السلام از کربلا تا شهادت
قيام بزرگ عاشورا ماندگارترين نهضت اسلامى است كه در محرم سال 61 قمرى روى داده است. اين نهضت داراى دو مرحله بود. ...
از مدینه تا کربلا همراه با سیدالشهداء(علیه السلام)
فلسفه قيام ابي عبدالله الحسين ( علیه السلام ) را در سخنان آن حضرت در آغاز حرکت از مدينه وموضع گيري هاي ايشان در برابر حوادثي که در منزلگاه هاي ميان راه روي داده است مي توان يافت .
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نشریه باران ، 267
ماهنامه قرآنی، ادبی و هنری ویژه نوجوانان - آبان 96
rss آرشیو
علما و مراجع