اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

آغازچهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از11 شهریورماه درارومیه/تدوین برنامه های دقیق مسابقات سراسری قرآن

آغازچهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از11 شهریورماه درارومیه/تدوین برنامه های دقیق مسابقات سراسری قرآن

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به آغاز چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از روز شنبه 11 شهریور ماه در ارومیه گفت: امسال بر خلاف سال‌های قبل کنداکتورها و برنامه‌های افتتاحیه و اختتامیه وزمان اجرا تدوین وآماده شده است .

 چهارشنبه 1 شهریور 1396   323  0      

 به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حسینی در باره  تمهیدات انجام شده برای برگزاری هر چه بهتر چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان آذربایجان غربی، گفت: ستاد معین به ریاست استاندار و ستاد اجرایی مسابقات به ریاست مدیرکل اوقاف استان تشکیل واز مدتها پیش با تشکیل کمیته های مختلف در حال فعالیت هستند.

جسینی با اشاره  به برنامه های مراسم افتتاحیه این مسابقات در روز شنبه 11 شهریور ماه در حسینیه ثارالله ارومیه گفت :این مراسم صبح روز شنبه 11 شهریور ماه از ساعت 10 تا 12 با حضور جامعه قرآنی ، مدیران ومسئولان  ونمایندگان مجلس ، متسابقین وشرکت کنندگان این دوره از مسابقات آغاز خواهد شد .

 وی ادامه داد : برنامه های این مسابقات با مسابقات تواشیح آعاز و با رقابت شرکت کنندگان  در  رشته  حفظ ادامه می یابد .

حسینی ادامه داد : مسابقات خواهران هم از روز یکشنبه 19  شهریور ماه آغاز وبا رقابت بانوان در رشته ترتیل ادامه خواهد یافت .

وی با اشاره به اینکه بخشی از تیم کارگردانی چند روزی است که برای آماده‌سازی فضا در ارومیه حضور دارند، گفت: خود ما و اعضای ستاد راهبری هم چندین بار در استان حضور پیدا کرده‌ایم، در بخش مدعوین، تبلیغات، اطلاع‌رسانی، فضاسازی و آماده‌سازی اماکن اسکان و برگزاری، کارها صورت گرفته است و آماده برگزاری مسابقات از 11 شهریورماه هستیم.

حسینی با تاکید بر اینکه امسال از ماه‌ها قبل جلسات حجیمی را برای تعیین کنداکتورها و برنامه‌های دقیق افتتاحیه و اختتامیه تهیه کرده‌ایم، افزود: در سال‌های قبل این اقدامات دیر انجام می‌شد اما امسال جلسات فشرده شبانه‌روزی را با تیم کارگردانی برگزار کردیم و توقعات و انتظاراتمان را به آنها گفته‌ایم تا مسیر سال گذشته تکمیل شود و فضای بهتری را شاهد باشیم.

 رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف با اشاره به تمهیدات رسانه‌ای این دوره از مسابقات گفت: تا قبل از سال گذشته، مسابقات در حد افتتاحیه و اختتامیه انعکاس رسانه‌ای داشت، اما از سال گذشته در هر سه نوبت صبح‌‌، عصر و شب مسابقات به طور کامل از شبکه قرآن ومعارف  پخش شد و شاهد بودیم که مسابقات رسانه‌ای‌تر شده است.

 
 
 
 
 
برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر