نتایج نهایی بخش اول مسابقات خواهران در رشته های معارف چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به این شرح اعلام شد.
سه شنبه 21 شهریور 1396    
بازدید: 318
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف براساس اعلام هیات داوران اسامی برگزیدگان به این شرح است: رشته تفسیر قرآن کریم: رتبه پنجم: زینب باقری نژاد از قم رتبه چهارم: نجمه هاشم‌پور از استان خراسان رضوی رتبه سوم: زهرا محمدی از اصفهان رتبه دوم: معصومه امینی از اصفهان رتبه اول: سما بابایی از تهران رشته حفظ و معارف موضوعی قرآن‌کریم: شایسته تقدیر: حکیمه یوسفی از مازندران فاطمه میرآقایی از هرمزگان زهرا منصوری از استان خوزستان رتبه پنجم: اعظم قهرمان از چهار محال وبختیاری رتبه چهارم: مهدیه محمدزاده از آذربایجان شرقی رتبه سوم: الهام حسنی از یزد رتبه دوم: سما تقی زاده از گیلان رتبه اول: رویا دادپور از فارس رشته حفظ و معارف احادیث رتبه پنجم:‌ فاطمه غلامی از استان اصفهان رتبه چهارم: پگاه واعظی از استان کرمانشاه رتبه سوم: خدیجه خسروی تبار از گلستان رتبه دوم: مهدیه صحرانورد از استان مرکزی رتبه اول: لیلا سلیمانی سروستانی ازفارس
 
 
   
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
 تاکید مقام معظم رهبری بر وقف برای تولید علم و فناوری/ توجه به وقف در اشتغال، ازدواج و کمک به کودکان کار
رٸیس سازمان اوقاف یکی از مولفه‌های مهم حل مشکلات کشور را تولید علم و فناوری دانست و گفت: مقام معظم رهبری بر وقف برای تولید علم و فناوری در جلسات خصوصی و خاص تاکید فراوان دارند.
پیام تسلیت مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرانی کشور به مناسبت درگذشت استاد سید مهدی فاطمیان
مرکز امور قرانی سازمان اوقاف وستاد عالی هماهنگی مسابقات قرانی کشور به مناسبت درگذشت استاد وپیشکسوت قرانی سید مهدی فاطمیان پیام تسلیتی صادر کرد.
 آیت‌الله سبحانی: حضور روحانیون در بقاع متبرکه تقویت شود/وقف راهی ماندگار برای نیکوکاری است
استاد حوزه علمیه قم گفت: لازم است برای تحقق تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، حضور روحانیون در این اماکن تقویت شود.
rss آرشیو
مقالات ویژه
امام حسن علیه السلام و پاسداری از ارزش‌ها
ابعاد صلح شجاعانه امام حسن علیه السلام با معاویة بن ابی سفیان که یگانه عامل بقای اقلیت‌شیعه در آن عصر بود، چنان با عظمت است که تاکنون محققان زیادی را به تحلیل و تبیین آن واداشته است.
نقش وقف در تامين مالي توسعه گردشگري
سنت حسنه وقف از صدر اسلام تاکنون به عنوان يکي از روشهاي تامين مالي فعاليتهاي عام‌المنفعه نقشي اساسي در اقتصاد جوامع اسلامي ايفا نموده است. دامنه و حوزه نفوذ وقف طيف وسيعي از کسب و کارها و فعاليتها از...
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
پوستر ، امام رضا علیه السلام
ویژه شهادت امام رضا علیه السلام
کتاب ، قانون اوقاف
ویژه هفته وقف
rss آرشیو
علما و مراجع