اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

رئیس سازمان اوقاف تاکید کرد: لزوم برگزاری باشکوه  نماز ظهر عاشورا در بقاع متبرکه

رئیس سازمان اوقاف تاکید کرد: لزوم برگزاری باشکوه نماز ظهر عاشورا در بقاع متبرکه

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در بازدید از قرارگاه بصیرت عاشورایی در سازمان اوقاف، گفت: یکی از اهداف قیام سیدالشهداء اقامه نماز است لذا باید نماز ظهر تاسوعا و عاشورا به عنوان یک سمبل در امامزادگان و بقاع متبرکه کشور به‎صورت گسترده وبا شکوه برپا شود.

 سه شنبه 4 مهر 1396   303  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه؛ حجت‎الاسلام والمسلمین علی محمدی؛ نماینده ولی فقیه ورئیس سازمان اوقاف و امور خیریه پیش از  ظهر امروز سه شنبه  در بازدید از ستاد مرکزی طرح بصیرت عاشورایی در سازمان اوقاف و امور خیریه با مسئولان وکارشناسان اجرایی این طرح دیدار وگفت وگو  کرد.

وی با اشاره به اهداف قیام حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) بر لزوم برگزاری گسترده نماز ظهر عاشورا در بقاع متبرکه و امامزادگان تاکید کرد و گفت: در زمانی‎که نماز ظهر و عصر در روز عاشورا اقامه می‎شود، تمامی برنامه‎ها باید برای اقامه باشکوه‎تر نماز تعطیل شود.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: دنیا باید ببیند که در ظهر عاشورای حسینی، عزاداران حضرت سیدالشهداء عزاداری را به‎منظور اقامه نماز تعطیل می‎کنند.

حجت‎الاسلام محمدی ادامه داد : نظافت و بهداشت باید علاوه بر فضاهای داخلی امامزادگان و بقاع متبرکه در محیط پیرامونی این اماکن مقدس هم رعایت شود.

وی با اشاره به اینکه همیشه در دیدار با مقام معظم رهبری، ایشان بر اجرای امینانه نیات واقفان تاکید دارند، گفت: نیات واقفان باید امینانه، عالمانه و با برنامه اجرا شود.در این دیدار  همچنین معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف  گزارشی از روند اجرای طرح بصیرت عاشورایی در امامزادگان کشور ارایه کرد.

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر