رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: یک واقف نیک اندیش اصفهانی همزمان با هفته وحدت 1200 متر زمین برای ساخت مدرسه در شهر اصفهان وقف کرد.
سه شنبه 14 آذر 1396    
بازدید: 86
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: همزمان با هفته وحدت واقف اصفهانی وقف جدیدی را به نام خود با نیت ساخت مدرسه در شهر اصفهان به ثبت رساند. وی افزود: در همین راستا رضا خاکسار با مراجعه به اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان 1200 متر مربع زمین خود را به ارزش 12 میلیارد ریال واقع در خیابان بعثت اصفهان جهت ساخت مدرسه وقف کرد. رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان ادامه داد: یکی از اقدامات مثبت و سازنده ای که توسط مشاوران وقف در اداره اوقاف و امور خیریه انجام می شود این است که مشاوره به واقفان نیک اندیش در راستای تنظیم وقف نامه ها در جهت برطرف کردن نیازهای روز جامعه مشورت می دهند که این وقف نیز در همین راستا ایجاد شده است
 
 
   
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
نشست 3 روزه نمایندگان عتبات مقدس کشورهای ایران، عراق و سوریه برگزار می‌شود
نشست سه روزه نمایندگان عتبات مقدس کشورهای جمهوری اسلامی ایران،عراق وسوریه به میزبانی سازمان اوقاف و امورخیریه از 7 تا 9 دی ماه در تهران و اصفهان برگزار می‌شود.
نخستین وقف با نیت استکبارستیزی و آزادی قدس شریف  به ثبت رسید
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: یک واحد آپارتمان نوساز در شهر نهاوند با نیت مبارزه با استکبار جهانی و آزادی قدس شریف وکمک به مردم فلسطین با نام موقوفه «ولایت» به ثبت رسید.
نخستین جشنواره عکاسی از موقوفات و امامزادگان تهران برگزار می شود/ جوایز میلیونی برای آثار برگزیده
دبیر‌ جشنواره‌ «عکاسی از موقوفات تهران» اعلام کرد «فراخوان عکاسی از موقوفات تهران» که دارای دو بخش عکاسی حرفه ای و عکاسی با تلفن همراه است، به مدت ۱۵ روز تمدید شده است و عکاسان می توانند تا تاریخ دهم دی ماه تصاویر خود را ارسال کنند.
rss آرشیو
مقالات ویژه
فلسطین و قدس شریف از دیدگاه امام راحل
امروزه همه نظریه پردازان سیاسی به این مطلب اذعان دارند که ظهور انقلاب اسلامی در ایران در قرن بیستم موجب برهم خوردن نظم جهانی ساخته ابرقدرت‌های شرق و غرب شد.
امام صادق(علیه السلام) را بهتر بشناسيم
نام شريفش جعفر، كنيه‌اش ابوعبدالله و ابواسماعيل و لقبهايش‌فاضل، قائم، طاهر، كافل، منجى و مشهورترين آنها صادق بود.
وحدت بر محور نظام تربیت نبوی
وحدت مسلمانان جهان از ضروری ترین مسایل روز جوامع اسلامی است و همه باید بر محوری جامع و فراگیر که تمامی مذاهب و اندیشه های دینی، آن را قبول داشته باشند، گردهم آمده یک پارچه و هماهنگ حرکت نمایند.
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
کتاب ، فرشته های کوچک
شعری با موضوع آموزش صحیح وضو ویژه کودکان
کتاب ، قطره
مجموعه ای شعر و داستان ویژه کودکان
کتابچه ، خط های قرمز
ویژه ولادت امام حسن عسکری علیه السلام
rss آرشیو
علما و مراجع