اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

زائر معلول اعزامی اوقاف بوشهر در حرم امام رضا (ع) شفا گرفت/سفر با ویلچر برگشت با پاها

زائر معلول اعزامی اوقاف بوشهر در حرم امام رضا (ع) شفا گرفت/سفر با ویلچر برگشت با پاها

مدیرکل اوقاف وامور خیریه بوشهر به تشریح جزٸیات شفا گرفتن یکی از زاٸران معلول اعزامی طرح زائران حرم رضوی از اوقاف استان بوشهر پرداخت.

 چهارشنبه 15 آذر 1396   303  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه یکی از زائران بار اولی معلول اعزامی به مشهد مقدس روز گذشته در بارگاه امام رئوف حضرت رضا (ع)شفا گرفت.

حجت‌الاسلام محمدیان مدیرکل اوقاف استان بوشهر در این با ره اظهار کرد: در پی اعزام کاروان زائران بار اولی به حرم مطهرثامن الحجج (ع) از محل عواید نیات موقوفات استان بوشهر مرتبط با این طرح، یکی از زائران معلول کاروان به نام خانم طاهره حسنی ساکن شهرستان دشتی و ساکن شهر برازجان که سال گذشته در پی شوک عصبی به کما رفته و پس از هوشیاری از ناحیه کمر و پا فلج شده بود و پزشکان از درمان وی عاجز مانده بودند، روز گذشته مقارن با ایام ولادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت در کنار ضریح متبرک امام رضا (ع) شفا گرفت.

وی با بیان اینکه این زاٸر موقع اعزام به وسلیه ویلچر و به سختی اعزام شده بود، تصریح کرد: به حول قوه الهی و با عنایات رسول خاتم حضرت محمد (ص)، ائمه اطهار و امام رئوف ایشان شفا یافته و با پای خود به دیارش برمی‌گردد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر