اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

32 هزار نفر در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت‌نام کرده‌اند/ تمدید مهلت ثبت‌نام تا پایان دی ماه

32 هزار نفر در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت‌نام کرده‌اند/ تمدید مهلت ثبت‌نام تا پایان دی ماه

مسئول دبیرخانه ستاد مرکزی طرح ملی حفظ قرآن سازمان اوقاف از ثبت‌نام 32 هزار نفر برای شرکت در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم خبر داد و گفت: براساس پیش‌بینی‌ها روند ثبت‌نام تا پایان دی ماه تمدید خواهد شد.

 سه شنبه 12 دی 1396   462  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه محمد امیری؛ مسئول دبیرخانه ستاد مرکزی طرح ملی حفظ قرآن سازمان اوقاف درباره ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم که از هجدهم آذرماه آغاز شده است، اظهار کرد: تاکنون 32 هزار نفر برای شرکت در این آزمون در سایت www.quranedu.ir ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با بیان اینکه 25 هزار نفر معادل 78 درصد در رشته حفظ قرآن کریم ثبت‌نام کرده‌اند، تصریح کرد: 15 درصد یعنی 5 هزار نفر در رشته ترجمه و مفاهیم قرآن کریم ثبت‌نام کردند.

مسئول دبیرخانه ستاد مرکزی طرح ملی حفظ قرآن سازمان اوقاف گفت: یک هزار و 100 نفر در رشته معارف اهل‌بیت (ع) و 738 نفر در رشته انس با قرآن کریم ثبت‌نام کردند.

امیری با اشاره به اینکه ثبت‌نام در این آزمون در روزهای پایانی افزایش می‌یابد، خاطرنشان کرد: براساس پیش‌بینی‌ها روند ثبت‌نام تا پایان دی ماه تمدید خواهد شد.

گفتنی است ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از هجدهم آذرماه آغاز شده و تا بیستم دی ماه ادامه دارد.

لازم به ذکر است آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه پنج شنبه دهم اسفندماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر