اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

مدیرکل حوزه ریاست سازمان اوقاف: اولویت سازمان اوقاف حرکت به سمت دولت الکترونیک است

مدیرکل حوزه ریاست سازمان اوقاف: اولویت سازمان اوقاف حرکت به سمت دولت الکترونیک است

مشاور رئیس سازمان و مدیرکل دفتر ریاست سازمان اوقاف با بیان اینکه اولویت سازمان اوقاف حرکت به سمت دولت الکترونیک برای بهبود کار و ارتقاء سطح کیفی خدمات در بخش های مختلف است تاکید کرد: مجموعه سازمان اوقاف به دنبال ایفای نقش خود به شکل مطلوب در قالب جامعه اسلامی و اثبات هویت سازمانی است.

 سه شنبه 19 دی 1396   1848  0      

به گزارش روابط سازمان اوقاف و امور خیریه ، حسن ربیعی در همایش ودوره آموزشی مسئولان و کارشناسان حوزه ریاست و دبیرخانه های ادارات اوقاف سراسر کشور با بیان این مطلب افزود: ارتقاء و شناخت هویت سازمانی و بهبود سطح خدمات باید مورد توجه ویژه کارکنان بخش های مختلف سازمان اوقاف به ویژه در حوزه دبیرخانه امور دفتری و اداری قرار گیرد.
ربیعی کسب مهارت لازم را لازمه ارتقاء هویت سازمان دانست و افزود: فراگیری تکنیک ها و فنون و ارتقاء مهارت ها و تخصص ها در قالب دوره های آموزشی مستمر باید پیگیری و دنبال شود .
ربیعی آموزش را زمینه ارتقاء بهره وری در اوقاف دانست و تصریح کرد: فرآیندهای آموزشی در ارتقاء سطح خدمات و افزایش کیفی خدمات اداری اوقاف بسیار موثر است.
وی با تاکید براینکه شناخت اولویت ها و اشراف بر امور وبرنامه های سازمانی  لازمه ارائه خدمات مطلوب اداری است تصریح کرد: اشراف اطلاعاتی و آگاهی از وظایف و تکالیف و اولویت های سازمان اوقاف موجب ایجاد حساسیت بیشتر نسبت به فعالیت ها و پیگیری دقیق تر امور و ارائه خدمات کیفی تر  می شود.
مشاور رئیس سازمان اوقاف تاکید کرد: شبکه ارتباطی و دبیرخانه الکترونیک بر مبنای حرکت از دبیرخانه سنتی به سمت دبیرخانه الکترونیک و  گسترش دولت الکترونیک یکی از سیاست های محوری برای ارائه خدمات بهتر و سریع تر و حذف بروکراسی اداری در سازمان اوقاف است.
ربیعی تصریح کرد: حرکت به سمت دولت الکترونیک از اولویت های  سازمان  اوقاف و نیاز روز است که باید بر پایه آموزش های تخصصی در سطوح مختلف اوقاف ساری و جاری شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر