اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

مهلت ثبت‌نام در آزمون ملی  حفظ و مفاهیم قرآن تا 6 بهمن تمدید شد /افزایش شمار ثبت نام کنندگان به بیش از 131 هزارنفر و پیشگامی  اصفهان

مهلت ثبت‌نام در آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن تا 6 بهمن تمدید شد /افزایش شمار ثبت نام کنندگان به بیش از 131 هزارنفر و پیشگامی اصفهان

در حالیکه مهلت ثبت‌نام شرکت در آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم برای دومین بارتا پایان روز ششم بهمن‌ماه تمدید شده وشمار ثبت نام کنندگان از مرز 131 هزار نفر هم گذشته ، استان اصفهان با بیش از 18 هزار ثبت‌نام همچنان در صدر ثبت‌نام کنندگان این آزمون قرار دارد.

 شنبه 30 دی 1396   1216  0      

به گزارش ستاد خبری آزمون ملی  حفظ و مفاهیم قرآن کریم؛ به دلیل تماس های  فراوان و تقاضای علاقه‌مندان ، مهلت ثبت‌نام شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا پایان روز ششم بهمن‌ماه تمدید شد.
براساس این گزارش ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از هجدهم آذرماه آغاز و تا پایان دی‌ماه تمدید شده بود که برای دومین بار به‌دلیل در خواست مکرر علاقه‌مندان تا ششم بهمن‌ماه تمدید شد.
گفتنی است در حالیکه تاکنون  بیش از131 هزار نفر در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت‌نام کرده‌اند، استان اصفهان با بیش از 18 هزار ثبت‌نام و استان  فارس با ثبت‌نام بیش از 10 هزار نفر  و تهران با بیش از 9 هزار نفر ثبت‌نام در صدر استانهای ثبت‌نام کننده در این آزمون قرار دارند.
استانهای ایلام با    نفر880 ثبت‌نام، کهگیلویه و بویراحمد با 900 نفر  ثبت‌نام و بوشهر با  نفر 900 در رتبه‌های انتهایی ثبت‌نام این آزمون هستند.
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه پنجشنبه دهم اسفندماه در بیش از ۲۶ رشته و در ۴۲۰ حوزه امتحانی در  سراسر کشور برگزار خواهد شد.  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر