اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

رونمایی از 370 قلم جنس اهدایی موقوفه بنکدار اصفهانی به ارزش 350 میلیون تومان در بیمارستان رازی

رونمایی از 370 قلم جنس اهدایی موقوفه بنکدار اصفهانی به ارزش 350 میلیون تومان در بیمارستان رازی

مدیر بیمارستان روانپزشکی رازی گفت: در نیازهای اولیه 600 قلم از نیازمندی‌های بیمارستان روانپزشکی رازی به اداره اوقاف و امور خیریه شمال شرق تهران ارائه شد که در مراسم امروز دوشنبه 370 قلم جنس به ارزش 350 میلیون تومان ازسوی اوقاف اهداء ووقف بیمارستان شده است.

 سه شنبه 17 بهمن 1396   1264  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف  عزیزی در آیین رونمایی از تجهیزات موقوفه مرحوم حسن بنکدار اصفهانی که به بیمارستان روانپزشکی رازی اهدا شده است، گفت: این برنامه با هماهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران اجرایی شده است.
وی افزود: یکی از واقفین در راستای تکمیل و تجهیز اقلام موردنیاز بیمارستان روانپزشکی رازی از درآمد موقوفات مرحوم حسن بنکدار اصفهانی اجناسی تهیه شده است.
مدیر بیمارستان روانپزشکی رازی تصریح کرد: امروز این مراسم رونمایی از تجهیزات پزشکی در حالی برگزار می‌شود که وقف و موقوفات می‌کوشند در راستای کمک به درمان کشور گام‌هایی را بردارند.
وی اظهار داشت: در نیازهای اولیه 600 قلم از نیازمندی‌های بیمارستان روانپزشکی رازی به اداره اوقاف و امور خیریه شمال شرق تهران ارائه شد که در مراسم امروز 370 قلم جنس به ارزش 350 میلیون تومان رونمایی شده و قرار است لیست دیگری در آینده نزدیک از سوی مدیران بیمارستان به اداره اوقاف ارائه شود.
عزیزی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد که خیرین و واقفین تلاش دارند در راستای تکمیل و تجهیز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور گام‌هایی را بردارند.
وی با بیان اینکه 1270 تخت فعال در بیمارستان روانپزشکی رازی وجود دارد که مصوب بیمارستان 1375 تخت است و تلاش داریم تا مابقی طرح‌ها و تجهیزات توسط خیرین و واقفین تأمین شود، گفت: 650 بیمار مزمن در بیمارستان روانپزشکی رازی نگهداری می‌شود که باید در طولانی‌مدت بستری باشند به همین دلیل باید نیازمندی‌های خاص آنها را مدنظر قرار دهیم.
عزیزی گفت: جلسات مستمری با اداره اوقاف و امور خیریه شمال شرق تهران برگزار می‌شود و قرار است نیازمندی‌های خود را به آنها اعلام کنیم.
وی تصریح کرد: 320 بیمار از 650 بیمار مزمن بستری در بیمارستان روانپزشکی رازی بی‌سرپرست هستند و خدماتی که دریافت می‌کنند کاملاً رایگان است.
برچسب ها   بنکدار اصفهانی

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر