اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

افتخاری: مبنای فعالیت‌ حوزه‌های علمیه قرآن کریم باشد / لزوم حرکت در محور قرآن کریم به تاسی از اهل‌بیت (ع)

افتخاری: مبنای فعالیت‌ حوزه‌های علمیه قرآن کریم باشد / لزوم حرکت در محور قرآن کریم به تاسی از اهل‌بیت (ع)

رئیس فراکسیون قرآن و عترت در دوره‌های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی مبنای فعالیت‌های حوزه‌های علمیه را قرآن کریم دانست و گفت: حرکت اهل‌بیت (ع) بر محور قرآن کریم است بنابراین ما هم باید به تاسی از اهل‌بیت (ع) بر محور این کتاب آسمانی حرکت کنیم.

 شنبه 21 بهمن 1396   1126  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه لاله افتخاری؛ رئیس سابق فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی در جلسه کارگروه قرآنی بانوان در سازمان اوقاف و امور خیریه درباره همکاری حوزه‌های علمیه در فعالیت‌های قرآنی اظهار کرد: حوزه‌های علمیه باید مبنای فعالیتشان قرآن کریم باشد.

وی با بیان اینکه حرکت اهل‌بیت (ع) بر محور قرآن کریم است، تصریح کرد: ما هم باید به تاسی از اهل‌بیت (ع) بر محور این کتاب آسمانی حرکت کنیم.

رئیس فراکسیون قرآن و عترت در دوره‌های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با مهم دانستن اسناد بالادستی در فعالیت‌های فعالان قرآنی گفت: کارگروه قرآنی بانوان می‌تواند در فعالیتهای خود از اسنادی مثل سند راهبردی مسابقات قرآنی کشور به‌عنوان یک سند بالادستی استفاده کند.

افتخاری پیروزی انقلاب اسلامی مردم در سال 57 را یک مائده آسمانی دانست و خاطرنشان کرد: باید در خدمت به نظام و انقلاب که یک شجره طیبه است، تمام تلاشمان را به خرج دهیم.

گفتنی است در نشست کارگروه قرآنی بانوان که معصومه فرزانه؛ مشاور امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه و مسئول کارگروه قرآنی بانوان، مدیران موسسات فعال قرآنی، مدیران قرآنی حوزه‌های علمیه و داوران پیشکسوت حضور داشتند، حاضران به بررسی راه‌های توسعه و گسترش فعالیتهای قرآنی بانوان پرداختند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر