اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

گشایش استودیو تولید برنامه‌های رادیو و تلویزیونی  در امامزاده صالح (ع) تهران با حضور استاندار

گشایش استودیو تولید برنامه‌های رادیو و تلویزیونی در امامزاده صالح (ع) تهران با حضور استاندار

مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شمیران گفت: استودیوی تلویزیونی امامزاده صالح‌ بن موسی‌ الکاظم (ع) با حضور استاندار تهران افتتاح شد.

 دوشنبه 30 بهمن 1396   1687  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه حجت‌الاسلام مهدی زینعلی؛ معاون فرهنگی اداره اوقاف شمیران اظهار کرد:استودیوی رادیو و تلویزیونی امامزاده صالح (ع) در بخشی از صحن این امامزاده دایر شده که با حضور محمد حسین مقیمی؛ استاندار تهران، رضا علیدادی (معاون توسعه فنی و فناوری صداوسیما) و حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالعلی گواهی افتتاح شد.
وی افزود: مراسم افتتاح رسمی این استودیوی تلویزیونی به‌صورت مستقیم پخش شد و معاون توسعه فنی صداوسیما و استاندار تهران خطاب به مخاطبان این برنامه زنده به بیان سخنانی در این زمینه پرداختند.
مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شمیران تصریح کرد: تجهیزاتی که در این استودیو در نظر گرفته شده، قابلیت پوشش تصویری پرتال و همزمان امکان ارسال صدا و تصویر در تمام نقاط مختلف صحن را دارد؛ همچنین ارتباط این استودیو با شبکه‌های مختلف تلویزیونی از طریق 2 خط فیبر نوری و همچنین ارتباط زمینی امکان‌پذیر است.
وی اظهار داشت: معاون توسعه فنی و فناوری صداوسیما در مراسم امروز اعلام کرد که این استودیوی تلویزیونی امکان ضبط تصاویر با کیفیت HD و SD را دارد و در صورت تمایل شبکه‌ها می‌تواند تصاویر ضبطی و زنده در اختیار آن‌ها قرار بدهد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر