اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

پایان مسابقات قرآن دانش‌آموزی شهرستان پاکدشت با تجلیل از نفرات برتر / خدمت‌رسانی به نیازمندان هدف اصلی موسسه آموزشی فرهنگی «حسان»

پایان مسابقات قرآن دانش‌آموزی شهرستان پاکدشت با تجلیل از نفرات برتر / خدمت‌رسانی به نیازمندان هدف اصلی موسسه آموزشی فرهنگی «حسان»

مسابقات قرآن کریم دانش آموزی شهرستان پاکدشت با همت موسسه آموزشی فرهنگی «حسان» و اداره آموزش و پرورش این شهرستان با تجلیل از نفرات برتر به کار خود پایان داد.

 دوشنبه 30 بهمن 1396   1700  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه مسابقات قرآن کریم دانش آموزی شهرستان پاکدشت به همت موسسه آموزشی فرهنگی «حسان» و اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد که عصر روز یکشنبه ۲۹ بهمن ماه با تجلیل از نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.

مجتمع آموزشی غیردولتی حسان وابسته به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران و در شهرستان پاکدشت به دانش‌آموزان خانواده‌های نیازمند خدمات آموزشی رایگان ارائه می‌دهد.

تلاش برای هدفمندی و اثربخشی هرچه بیشتر خدمت‌رسانی به نیازمندان و ایجاد سهولت در ارائه کمک به خانواده‌های آبرومند تحت حمایت با رویکرد توانمندسازی آنان هدف اصلی این موسسه است.

در هر سال تحصیلی تعداد زیادی از ایتام و فرزندان خانواده‌های تحت حمایت نیازمند شهرستان پاکدشت و سایر شهرستان‌های همجوار با معرفی دانش‌آموزان تحت حمایت خود به این مجتمع از خدمات رفاهی و آموزشی این مجتمع به رایگان بهره‌مند می‌شوند.

این مسابقات در پنج بخش حفظ، قرائت (ترتیل و تحقیق)، نهج البلاغه، اذان و نماز برای دانش آموزان (دختر و پسر) برگزار شد که حدود ۹۰۰ دانش آموز دختر و ۶۰۰ دانش آموز پسر در این مسابقات به رقابت پرداختند.

حسین فردی قاری ممتاز و بین‌المللی کشورمان نیز با حضور در مراسم اختتامیه مسابقات، به تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید پرداخت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر