اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

نتایج آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن اعلام شد/ آغاز رقابت ۵ هزار نفری  در آزمون الکترونیکی حفظ و مفاهیم قرآن کریم

نتایج آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن اعلام شد/ آغاز رقابت ۵ هزار نفری در آزمون الکترونیکی حفظ و مفاهیم قرآن کریم

نتایج آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در بخش کتبی اعلام شد و شرکت‌کنندگان از 25 اسفند می‌توانند اعتراضات خود را ثبت کنند.

 شنبه 12 اسفند 1396   2201  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه  با خوانش بیش از ٩٠ درصد پاسخ‌نامه‌ها، نتایج آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم  از عصر جمعه از طریق سایت آزمون اعلام و قابل دریافت  شد. بر اساس اعلام  نتایج حوزه‌هایی که هنوز اعلام نشده تا روز یکشنبه اعلام می‌شود.
این گزارش می افزاید :شرکت کنندگان با ورود به صفحه کاربری خود به آدرس www.quranedu.ir/login  می توانند نتیجه آزمون خود را از منوی «مشاهده نتیجه آزمون کتبی» مشاهده کنند.
همچنین قرآن‌آموزان می‌توانند از هفته آینده با مراجعه به سایت کارنامه خود شامل وضعیت پاسخ به هر سوال و تصویرپاسخ برگ خود را نیز مشاهده کنند.  همچنین اعتراض به نتیجه آزمون از 25 اسفند به مدت 3 روز امکانپذیر است.
آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن پنج‌شنبه 10 اسفند در 410 شهرستان برگزار شد .
آغاز رقابت ۵ هزار نفر در آزمون الکترونیکی حفظ و مفاهیم قرآن کریم
آزمون الکترونیکی حفظ و مفاهیم قرآن کریم  امروز شنبه 12 اسفندماه به صورت آنلاین برای بیش از پنج هزار متقاضی شرکت در این بخش از آزمون آغاز شد.
بر اساس این گزارش آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در سه بخش کتبی، شفاهی و الکترونیکی در چهار رشته «حفظ قرآن کریم»، «ترجمه و مفاهیم»، «معارف اهل‌بیت(ع)» و «انس با قرآن» به همت معاونت قرآن و عترت ارشاد و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف آغاز شد.
آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در بخش کتبی پنج‌شنبه 10 اسفندماه به صورت هم‌زمان با حضور بیش از 170 هزار شرکت‌کننده در 410 شهرستان کشور برگزار شد و آزمون شفاهی ویژه نوجوانان نیز 12 تا 18 اسفندماه با حضور 70 هزار متقاضی در 475 مرکز آزمون برپا می‌شود.
آزمون الکترونیکی حفظ و مفاهیم قرآن به صورت آنلاین پیش‌بینی شده است و شرکت‌کنندگان در این بخش به صورت الکترونیکی از طریق رایانه به سؤالات آزمون پاسخ می‌دهند.
در این بخش از آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، بیش از پنج هزار نفر شرکت کردند که  شنبه 12 اسفندماه با هم رقابت می‌کنند.
با توجه به تدابیر متولیان برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، هفته گذشته دو نوبت آزمون آزمایشی برای بخش الکترونیکی برگزار شده است تا شرکت‌کنندگان با این بخش و محتوای آزمون آشنا شوند. همچنین دو کلاس آنلاین با حضور استاد مسعود وکیل برگزار شد تا علاوه بر برقراری ارتباط با استاد، ابهامات احتمالی شرکت‌کنندگان برطرف شود.
به افرادی که موفق به کسب حدنصاب نمره یعنی 70 از 100 شوند، گواهینامه پایان دوره دریافت می‌کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر