اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

رئیس سازمان اوقاف : ضعف ها وآسیب ها شناسایی و برطرف شود / آغاز فرآیند بازرسی از عملکرد سازمان اوقاف

رئیس سازمان اوقاف : ضعف ها وآسیب ها شناسایی و برطرف شود / آغاز فرآیند بازرسی از عملکرد سازمان اوقاف

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه در فرآیند بازرسی پس از شناسایی ضعف‌ها باید به سمت برطرف کردن این ضعف ها حرکت کنیم، گفت: کارکنان سازمان اوقاف نسبت به ارباب رجوع و مردم محترمانه و مودبانه برخورد کنند و پاسخگو باشند، این اقدام بسیاری از نارضایتی‌ها را کاهش می دهد .

 دوشنبه 14 اسفند 1396   1826  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی؛ نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه صبح امروز در نشست آغازین فرآیند بازرسی از عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه در سال 96 که در محل این سازمان برگزار شد، اظهار کرد: افرادی که به‌صورت حضوری یا حتی تلفنی در سازمان اوقاف پاسخگوی مردم هستند، اگر محترمانه و مودبانه پاسخگو باشند بسیاری از نارضایتی‌ها کاهش می‌یابد.
وی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که باید در بازرسی‌ها مورد توجه قرار گیرد، بررسی ایرادات حسابرسی در بخش‌های مختلف است.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی با اشاره به اینکه سازمان اوقاف هم مثل دیگر دستگاه‌ها ضعف‌هایی دارد، گفت: باید در این سازمان که متولی موقوفات وبقاع متبرکه است ، خودمان به‌عنوان یک خانواده ضعف‌ها را شناسایی وبرای برطرف کردن ضعف ها وآسیب ها مجدانه اقدام کنیم.
وی با بیان اینکه پس از شناسایی ضعف‌ها باید رو به پیشرفت حرکت کنیم، تاکید کرد: بازرسان دقت کنند که یاس و ناامیدی در مجموعه ایجاد نشود؛ فرآیند بازرسی به‌صورتی باشد که مجموعه‌ها امیدوار نسبت به فعالیتها و هم متوجه ضعف‌های خود باشند.
براساس این گزارش چهار هیئت بازرسی طی سه روز آینده از عملکرد سال ۹۶ معاونت ها وادارات کل مستقل ستاد سازمان اوقاف وامور خیریه دربخش های مختلف بازرسی وارزیابی به عمل می آورند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر