اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

دعوت کمیته اطلاع رسانی سی و پنجمین  مسابقات بین المللی قرآن  از رسانه‌های  کشور برای پوشش خبری این  مسابقات / ارسال مدارک و ثبت‌نام تا 5 فروردین ماه

دعوت کمیته اطلاع رسانی سی و پنجمین مسابقات بین المللی قرآن از رسانه‌های کشور برای پوشش خبری این مسابقات / ارسال مدارک و ثبت‌نام تا 5 فروردین ماه

سازمان اوقاف و امور خیریه به منظور انعکاس خبری مناسب و موثر سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به‌عنوان بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام از رسانه‌های مختلف کشور برای ثبت‌نام، حضور و پوشش خبری این مسابقات دعوت کرد.

 شنبه 19 اسفند 1396   1242  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از سی‌ام فروردین تا ششم اردیبهشت‌ماه سال97 در راستای توسعه فرهنگ و معارف قرآنی با حضور شرکت‌کنندگان کشورهای مختلف جهان در مصلای بزرگ تهران برگزار خواهد شد .
براین اساس کمیته اطلاع‌رسانی این رویداد مهم مستقر در روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه به منظور انعکاس مطلوب خبری این رویداد عظیم قرآنی از رسانه‌های مختلف کشور برای ثبت‌نام، ارسال مدارک، حضور و پوشش خبری این مسابقات دعوت کرد.
کمیته اطلاع‌رسانی این دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن از رسانه‌های کشور درخواست کرده تا نسبت به معرفی خبرنگاران خود تا پنجم فروردین‌ماه 97 اقدام کنند تا زمینه لازم برای صدور کارت و حضور این خبرنگاران در سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم قبل از شروع مسابقات فراهم شود.
براین اسـاس ضروری است که خبرنگاران ؛عکاسان وتصویر برداران گرامی  معرفی‌نامه شامل (نام، نام خانوادگی، نام پدر، سمت و شماره تماس) به همراه  یک قطعه عکس پرسنلی در ابعاد 4×3 را به‌ منظور صدورکارت شناسایی حداکثر تا تاریخ 05/01/1397 به نشانی پست الکترونیکی: news.oghaf@gmail.com و یا به شماره 09195343642ارسال نمایند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر