اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

مشاور امور بانوان سازمان اوقاف: همه ما خوشه‌چین سفره کریمانه حضرت زهرا (س) هستیم / فاطمه (س) الگوی سبک زندگی اسلامی

مشاور امور بانوان سازمان اوقاف: همه ما خوشه‌چین سفره کریمانه حضرت زهرا (س) هستیم / فاطمه (س) الگوی سبک زندگی اسلامی

مشاور امور بانوان سازمان اوقاف گفت: همه ما خوشه‌چین الطاف کریمانه حضرت زهرا (س) هستیم و بر همین اساس ایشان را باید الگوی کامل و جامع زندگی خود قرار می‌دهیم.

 شنبه 19 اسفند 1396   1432  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه معصومه فرزانه در مراسم طرح تعالی خانواده ویژه همسران کارکنان وبانوان همکار در سازمان اوقاف که در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد، اظهار کرد: باید از این فرصت استفاده کنیم و به رشد و تعالی معنوی خود بیندیشیم.
وی افزود: امروز در فضایی ملکوتی گردهم آمده‌ایم و از خداوند می‌خواهیم ما را در مسیری قرار دهد که رضایت او و عنایت حضرت زهرا(س) را به دست آوریم.
مشاور امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه فاطمه زهرا (س) و حضرت معصومه (س) کرامات فراوانی داشته‌اند گفت: پدر بزرگوار مرحوم آیت‌الله مرعشی نجفی 40 روز در حرم حضرت علی (ع) بیتوته کردند و از خداوند خواستند قبر حضرت زهرا (س) را به ایشان نشان دهد، در مکاشفه‌ای که روز چهلم به او دست داد گفته شد حضرت راضی به این کار نیستند، اما برای زیارت می‌توانید به قم و حرم مطهر حضرت معصومه(س) بروید.
وی ادامه داد: همه ما خوشه‌چین الطاف کریمانه این حضرات هستیم و امروز این توفیق نصیبمان شده که به زیارت بانوی کرامت مشرف شویم.
فرزانه با اشاره به اهتمام مسئولان سازمان اوقاف برای تدوین برنامه‌های متناسب با کارکنان سازمان عنوان کرد: طرح تعالی خانواده ویژه همسران کارکنان سازمان اوقاف با همین هدف اجرایی شده و امیدواریم به همه اهداف خود در این زمینه دست یابیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر