اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

برنامه ریزی اوقاف برای بارگذاری  20 میلیون برگ سند در سامانه جامع در سال 97

برنامه ریزی اوقاف برای بارگذاری 20 میلیون برگ سند در سامانه جامع در سال 97

مدیرکل اسناد و امور ثبتی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه در 6 ماه دوم سال 96، 3 میلیون و 500 برگ از اسناد موقوفات و رقبات در سامانه دیجیتالی سازمان اوقاف بارگذاری شد، گفت: سال 97 پیش‌بینی می‌شود 20 میلیون برگ سند در این سامانه بارگذاری شود.

 سه شنبه 22 اسفند 1396   1461  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ششمین نشست طرح طبقه‌بندی، اسکن و بارگذاری اوراق بایگانی موقوفات در  سازمان اوقاف با حضور حجت‌الاسلام  محمد مهدی حاتمی؛ معاون اوقافی، حقوقی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه و نمایندگانی از معاونتها و ادارات کل این سازمان برگزار شد.
 بر اساس این گزارش در این نشست  درباره سامانه جامع موقوفات، طبقه‌بندی اسناد بقاع متبرکه و امامزادگان و نظارت و پیگیری برای سال آینده بحث و تبادل نظر شد.
همچنین حجت‌الاسلام حسین اژدری؛ مدیرکل اسناد و امور ثبتی سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان این نشست  در گفت وگویی  با بیان اینکه سال ۹۷ روند پرسرعتی در فرآیند اسکن اسناد وثبت در سامانه  جامع موقوفات و بقاع متبرکه خواهیم داشت، اظهار کرد: در 6 ماه دوم سال 96، 3 میلیون و 500 برگ از موقوفات و رقبات در سامانه دیجیتالی سازمان اوقاف بارگذاری شد.
وی  ثبت و ضبط اسناد  وحفاظت از این اسناد را یکی از اهداف این طرح دانست و  با اشاره به اینکه معاونتهای مختلف سازمان اوقاف همانند معاونت اوقافی، حقوقی و امور مجلس سازمان باید بر کیفیت بارگذاری اوراق خود نظارت ‌کنند، تصریح کرد: در  سال 97 با همکاری همه بخش ها  پیش‌بینی می‌شود 20 میلیون برگ سند در سامانه جامع  موقوفات  وبقاع متبرکه کشور  بارگذاری شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر