اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

مصلای تهران میزبان سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن نابینایان جهان /تجربه موفق کار مشترک  دو سازمان اوقاف وبهزیستی

مصلای تهران میزبان سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن نابینایان جهان /تجربه موفق کار مشترک دو سازمان اوقاف وبهزیستی

سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن نابینایان جهان اسلام همزمان با سی وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از ۳۰ فروردین‌ماه تا ششم اردیبهشت‌ماه سال ۹۷ در مصلای بزرگ تهران برگزار می شود.

 چهارشنبه 23 اسفند 1396   1487  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه  حسین سیف اللهی دبیر سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن نابینایان جهان اسلام ،با تبیین برنامه های این مسابقات  در خصوص نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی قرآن گفت: سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم روشندلان جهان اسلام، همزمان با مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران از ۳۰ فروردین‌ماه تا ششم اردیبهشت‌ماه سال ۹۷ در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: محمد تقی کریمی فیض آبادی در رشته حفظ کل قرآن کریم و امیدرضا رحیمی از استان گیلان  به عنوان نماینده ایران در رشته قرائت تحقیق نماینده جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات خواهند بود.
سیف اللهی اظهار داشت: پیش تر احمد دباغ به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در رشته حفظ   در رقابت انتخابی رتبه نخست را به دست آورده که به دلیل محدودیت‌های آیین‌نامه‌ای وی تغییر کرده و بجای او محمد تقی فیض آبادی در این مسابقات به رقابت خواهد پرداخت.
وی در خصوص برپایی و سطح این مسابقات افزود: با توجه به اینکه داوران بخش نابینایان متفاوت با داوران دیگر با بخش ها نیستند و با آماری  که از سوی سازمان اوقاف دریافت کرده ایم  می توانیم بگوییم سطح مسابقات نابینایان اگر از لحاظ کیفی و کمی بیشتر از دیگر بخش های مسابقات بین المللی نباشد کمتر نیست.
سیف اللهی این مسابقات را کارموفق وتجربه  مشترک سازمان اوقاف و سازمان بهزیستی دانست و تصریح کرد:ما در سالهای گذشته با مشارکت صورت گرفته  تجربه خوبی را در این مسابقات بدست آورده ایم که در کاهش هزینه ها نیز بسیار مناسب بوده است.
وی با اشاره به دعوت از نابینایان بیش از ۱۵ کشور افزود: سال اول  برگزاری مسابقات بین المللی نابینایان  ۱۷ کشور و سال گذشته از ۲۳ کشور  و امسال نیز در بخش نابینایان روند بهتر و بالاتری را برای دعوت از قرآنیان نابینان انجام خواهیم داد.
سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم روشندلان جهان اسلام، همزمان با مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران از ۳۰ فروردین‌ماه تا ششم اردیبهشت‌ماه سال ۹۷ در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر