اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

تأكيد استاندار تهران بر همكاري همه دستگاه ها در برگزاري باشکوه سی وپنجمین مسابقات بين‌المللی قرآن

تأكيد استاندار تهران بر همكاري همه دستگاه ها در برگزاري باشکوه سی وپنجمین مسابقات بين‌المللی قرآن

استاندار تهران در جلسه هماهنگي امور برگزاري سي و پنجمين دوره مسابقات بين المللي قرآن كريم ،ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این رویداد عظیم قرآنی توسط سازمان اوقاف بر لزوم همکاری گسترده و مشارکت همه دستگاه ها به منظور برگزاری هرچه باشکوهتر بزرگترین رویداد قرآنی کشور تاکید کرد.

 چهارشنبه 23 اسفند 1396   1522  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه  محمدحسين مقيمي، استاندار تهران  در نشست هماهنگی این  مسابقات در استانداری تهران به اهمیت ونقش فعالیت های قرآنی در تربیت جامعه و افراد اشاره کرد وخواستار گسترش این فعالیت ها در سطح استان تهران  در سطوح مختلف شد. .
وی ضمن قدردانی از برگزاری این رویداد عظیم قرآنی توسط سازمان اوقاف بر لزوم همکاری گسترده ومشارکت تمامی دستگاه ها به منظور برگزاری هرچه باشکوهتر بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام  تاکید کرد.
استاندار تهران با بيان اينكه مقام معظم رهبري بر موضوعات مربوط به قرآن كريم تأكيد دارند گفت: اينكه لازم است مديران دستگاه ها و فرمانداران در جلسه هماهنگي برگزاري مسابقات قرآن حضور يابند نشان دهنده اهميت توجه به امور فرهنگي به ويژه در موضوع قرآن كريم است.
مقيمي با تأكيد براينكه وصيت پيامبر اسلام (ص) اهتمام ويژه مسلمانان به قرآن وعترت است عنوان كرد: موضوعات فرهنگي و قرآني در حل مشكلات اجتماعي مؤثر است.
همچنین در این نشست مهندس عبدالرضا عابد قائم مقام سازمان اوقاف  هم  با قدردانی از اهتمام استاندار تهران در ایجاد  همگرایی دستگاههای استان برای  برگزاری  با شکوه این دوره از مسابقات گفت : این دوره از مسابقات  با حضور  نمایندگان بیش از 70 کشور جهان از 30 تافروردین تا 6 اردیبهشت ماه سال 97 در مصلی تهران  برگزار خواهد شد .وی در ادامه برگزاری  مطلوب این دوره از مسابقات  ودر خور شان نظام جمهوری اسلامی ایران  را خواستار وبر همکاری ومشارکت تمامی دستگاهها در برگزاری مطلوب این دوره از مسابقات  تاکید کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر