اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

معرفی 30 امامزاده کشور در برنامه نوروزی «در آستان» رادیو فرهنگ

معرفی 30 امامزاده کشور در برنامه نوروزی «در آستان» رادیو فرهنگ

تهیه‌کننده برنامه «در آستان» رادیو فرهنگ از پخش 15 ویژه برنامه به مناسبت برگزاری طرح آرامش بهاری از 29 اسفند 96 تا 14 فروردین 97 خبر داد و گفت: 30 امامزاده شاخص در استانهای مختلف کشور در این 15 برنامه معرفی می‌شوند.

 شنبه 26 اسفند 1396   1095  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه محمدرضا حاج حسینی؛ تهیه‌کننده برنامه «در آستان» رادیو فرهنگ درباره پخش این برنامه در نوروز 97 اظهار کرد: برنامه در آستان از هفتم مرداد 96 در راستای معرفی امامزادگان، فعالیت خود را آغاز کرد ه و 15 ویژه برنامه به مناسبت برگزاری طرح آرامش بهاری از 29 اسفند 96 تا 14 فروردین 97 پخش می‌شود.
وی با اشاره به اینکه در برنامه «در آستان» جایگاه بقاع متبرکه و امامزادگان هر منطقه تبیین می‌شود، افزود: 30 امامزاده شاخص در استانهای مختلف کشور در این 15 برنامه معرفی می‌شوند.
تهیه‌کننده برنامه «در آستان» رادیو فرهنگ با بیان اینکه برنامه «در آستان» تولیدی و در قسمتهای 10 دقیقه‌ای پخش می‍‌‌ شود، تصریح کرد: این برنامه در دو نوبت؛ نخست قبل از اذان ظهر و نوبت دوم قبل از اذان صبح پخش می‌شود.
حاج حسینی بر لزوم معرفی جایگاه امامزادگان برای مردم تاکید و گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین شرفخانی؛ معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و دکتر عبدالعلی‌پور در هر برنامه به‌عنوان کارشناس به بیان نظرات خود می‌پردازند.  
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر