اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

برنامه‌های فرهنگی امامزاده صالح(ع) هیچ ارتباطی به حضور رئیس جمهور سابق نداشته است/ دروغ بزرگ برخی رسانه‌ها

برنامه‌های فرهنگی امامزاده صالح(ع) هیچ ارتباطی به حضور رئیس جمهور سابق نداشته است/ دروغ بزرگ برخی رسانه‌ها

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اوقاف و امور خیریه: برپایی غرفه‌های کودک و نوجوان در هفته‌های مختلف در آستان‌ها و بقاع متبرکه صورت می‌‌گیرد و هیچ‌گونه ارتباطی به حضور جریان‌های سیاسی و بازی‌های سیاسی ندارد.

 چهارشنبه 22 فروردین 1397   949  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام و المسلمین حسین سلیمانی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اوقاف و امور خیریه در پاسخ به برخی شائبه‌های ایجاد شده توسط برخی رسانه‌ها در رابطه با حواشی حضور رئیس جمهور سابق که پنجشنبه هفته گذشته، 16 فروردین ماه در امامزاده صالح(ع) اتفاق افتاد گفت: امامزادگان و بقاع متبرکه، متعلق به همه مردم است و هرکس تمایل داشته باشد، امکان حضور در این بقاع متبرکه و طلب دعا و مغفرت را دارد.
وی افزود: هرکسی می‌تواند با حضور در این مکان‌های مقدس برای زندانی‌ها، چه زندانی‌های پشت میله‌های زندان و چه زندانی‌هایی که در بند غرور و تکبر و مشکلات روحی هستند دعا کند. اما در این میان، اگر بنا باشد که از فضای امامزاده به نفع جریان سیاسی خاصی، سوء استفاده شود، قطعا این اجازه داده نخواهد شد و سازمان اوقاف و امور خیریه با هماهنگی دستگاه‌های مرتبط، اقدامات مناسب را انجام خواهد داد. ضمن اینکه مردم نیز هرگز اجازه نمی‌دهند که فضای معنوی و آرامش‌بخش بقاع متبرکه، دستخوش بازی‌های سیاسی شود.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن تکذیب برخی حواشی پیرامون برپایی عمدی غرفه کودک و نوجوان در هنگام حضور رئیس جمهور سابق تاکید کرد: ما بنا نداشتیم در این قضیه ورود کنیم، اما با توجه به انتشار اخبار نادرست از برخی رسانه‌ها موظف به بیان موضوع شدیم. این غرفه‌ها در هفته‌های مختلف و در طول سال، توسط مبلغین سازمان اوقاف و امور خیریه در اماکن متبرکه مختلف برگزار می‌شود و هیچ‌گونه ارتباطی با فعالیت‌های سیاسی و بازی‌های سیاسی جریان‌های مختلف ندارد و هنگام حضور رئیس جمهور سابق نیز برنامه‌های فرهنگی امام‌زاده طبق روال در حال انجام بوده است.
وی در پایان تصریح کرد: دستور نماینده محترم ولی‌فقیه و رئیس سازمان این است که هرگز نگذاریم، امامزادگان و فضای معنوی این مکان‌های مقدس، دستخوش بازی‌های سیاسی و سوء استفاده شود و ما با قدرت این موضوع را پیگیری کرده و خواهیم کرد.
انتهای پیام
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر