اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

پخش زنده سی و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن از رادیو قرآن / پوشش زنده و تولیدی مسابقات در برنامه‌های مختلف

پخش زنده سی و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن از رادیو قرآن / پوشش زنده و تولیدی مسابقات در برنامه‌های مختلف

شبکه رادیویی بین‌المللی قرآن به عنوان نماینده ی معاونت صدا تمام بخش های سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم را به صورت زنده پوشش می‌دهد.

 پنج شنبه 30 فروردین 1397   395  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه آیین گشایش سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم عصرامروز پنج شنبه ۳۰ فروردین ماه از ساعت ۱۷ در محل مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد  به صورت زنده از رادیو قرآن تقدیم مخاطبان می شود.
از روز جمعه ۳۱ فروردین ماه تا روز سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه رقابت های مراحل مقدماتی و نهایی حفظ بزرگسال و روشندلان از این شبکه ی رادیویی به سمع شنوندگان می رسد.
مراسم اختتامیه نیز روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ به صورت زنده پخش خواهد شد.
بر اساس این گزارش، برنامه ی زنده ی "نمای نزدیک" نیز با محوریت اطلاع رسانی کامل از روند برگزاری مسابقات به تهیه کنندگی فاطمه رحمانی، اجرای حمید عبیری از ساعت ۲۰ الی ۲۱ به صورت زنده از رادیو قرآن پخش خواهد شد.
یکی از برنامه های دیگر رادیو قرآن در ایام برگزاری مسابقات بین المللی قرآن تحلیل و بررسی فنی مسابقات است که از اول تا پنجم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۱ به صورت زنده تقدیم مخاطبان ارجمند رادیو قرآن می شود.
در هر برنامه یک تلاوت از متسابقین(ایرانی و غیر ایرانی) انتخاب و از لحاظ صوت و لحن، تجوید و عیار تلاوت با حضور کارشناسانی همچون استاد احمد ابوالقاسمی، رحیم خاکی و نصرت ا... عارف حسینی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد.
در رشته ی حفظ نیز قرائت یکی از حفاظ انتخاب و توسط اساتید: امیر آقایی و معتز آقایی به صورت تلفنی بررسی های لازم صورت می گیرد.
در برنامه ی روز شنبه اول اردیبهشت ماه، آئین نامه ی مسابقات در بخش های قرائت و حفظ آقایان توسط استاد محمد بابایی ارائه و آئین نامه ی بخش بانوان نیز توسط معصومه فرزانه به صورت حضوری در استودیویی رادیو قرآن تشریح خواهد شد.
در هر برنامه نیز با یکی از اعضای هیئت داوران ارتباط تلفنی به صورت زنده برقرار خواهد شد.
شبکه ی رادیویی قرآن هعمزمان با برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم اقدام به برپایی کارگاه تلاوت کرده است.
این کارگاه جنب استودیویی رادیو قرآن در مصلی امام خمینی(ره) برپا خواهد بود و از ساعت ۱۶ الی ۲۰ یکی از اساتید ممتاز و بین المللی حضور خواهد داشت. متسابقان و مردم حاضر در محل برگزاری مسابقات می توانند سوالات تخصصی خو را در زمینه های حفظ و قرائت مطرح و پاسخ آن را دریافت کنند.
به منظور آموزش فشرده الحان و نغمات قرآنی این کارگاه برگزار می شود.
بخش کودک و نوجوان همراه با مسابقه و جایزه پذیرای کودکان و نوجوانان خواهد بود.
این گزارش می افزاید، هر روز گزارش هایی از مسابقات قرآن در بخش آقایان، طلاب، روشندلان و همچنین مسابقات قرآن بانوان که در هتل ارم برگزار می شود به صورت زنده تقدیم شنوندگان تمام شبکه های رادیویی می شود
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر