اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

رشد مسابقات امسال قابل توجه است / سه هزار مسئول کشوری برای حضور در مسابقات دعوت شده‌اند

رشد مسابقات امسال قابل توجه است / سه هزار مسئول کشوری برای حضور در مسابقات دعوت شده‌اند

حسن ربیعی مسئول کمیته مدعوین سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن با ارزیابی کمی و کیفی از سی و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم گفت: به نظر می‌رسد که سطح کشورهای شرکت کننده این دوره از مسابقات به لحاظ کمی و تعداد کشورها رشد خیلی خوبی در مقایسه با سال‌های قبل داشته وامسال متسابقین بیشتری در مسابقات شرکت کردند.

 جمعه 31 فروردین 1397   586  0      

به گزارش ستاد خبری سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، ربیعی درخصوص محل برگزاری مسابقات هم گفت: مصلی امام خمینی(ره) امسال به شکل مناسب تر و با تمهیدات ویژه تری برای این مسابقات آماده شده است و تمهیدات ویژه ای هم برای مردم در نظر گرفته شده است که این نیز یکی از امتیازات این دوره از مسابقات است.
وی افزود: حضور مردم در مسابقات امسال به صورت ویژه تری برنامه ریزی شده و پیش بینی میکنیم که میزبان حداقل روزی 4 الی 6هزار نفر باشیم ؛ در روند برگزاری مسابقات هم به لحاظ جاذبه های بصری و دکور و پیش بینی هایی که در رابطه با زیبا سازی مصلی شده اتفاقات بسیار خوبی افتاده و تقسیم کار خوبی انجام گرفته و دستگاههای مختلف کشور امسال بصورت ویژه تر و بابرنامه ریزی بهتری در مراسم مشارکت داده شدند و به لحاظ فنی هم قطعا اتفاقات بسیار خوبی افتاده که مسوولین مربوطه متعاقبا اعلام خواهند کرد.
ربیعی در رابطه با حضور مسوولین در این دوره از مسابقات بیان کرد: در مراسم افتتاحییه، شاهد حضور بسیاری از مقامات لشگری و کشوری بودیم و ازین بابت از همه کسانی که حضور پیدا کردند تشکر وقدردانی میکنیم.
مدیرکل حوزه ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان گفت: حدود سه هزار نفر از مسوولین با دعوتنامه رسما به مسابقات دعوت شدند و با پیگیری‌های صورت‌گرفته انشالله شاهد حضور مسوولان حواهیم بود که البته این موضوع نیازمند توجه خود مسئولین برای حضور در مسابقات است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر