اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

استقبال چشمگیر علاقمندان در دومین روز از مسابقات بین المللی قرآن بانوان+ عکس

استقبال چشمگیر علاقمندان در دومین روز از مسابقات بین المللی قرآن بانوان+ عکس

دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان از یکم تا چهار اردیبهشت با حضور نمایندگانی از 28 کشور جهان در هتل ارم تهرام برگزار می شود

 دوشنبه 3 اردیبهشت 1397   536  0      

به گزارش ستاد خبری دومین دوره مسابقات بین المللی قران کریم، دومین روز از این رقابت ها که مقارن با آخرین بخش از مرحله مقدماتی است، با حضور پرشور بانوان در سالن برگزاری همراه است و موجی از شور و هیجان را ایجاد کرده است.
بنابر این گزارش، میزان استقبال از مسابقات به اندازه ای است که علاوه بر تکمیل شدن صندلی های سالن، بسیاری از بانوان ایستاده یا نشسته در راهروهای میانی، رقابت های بانوان نخبه قرآنی را دنبال می کنند.
تمهید پیش بینی شده از سوی متولیان برگزاری در ایجاد فضا برای بازی کودکان در محل تدارک دیده شده در خارج از سالن برگزاری، باعث شده بانوان و مادران با طیب خاطر در سالن حاضر شده و عظیم ترین رویداد قرآنی بانوان جهان اسلام را از نزدیک دنبال کنند.
بنابر این گزارش، عصر امروز رقابت های بانوان در بخش مقدماتی پایان می یابد تا شش برگزیده هیئت داوران برای حضور در مرحله نهایی که عصر سه شنبه، سوم اردیبهشت برگزار می شود، مشخص شوند.
گفتنی است، دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان از یکم تا چهار اردیبهشت با حضور نمایندگانی از 28 کشور جهان در هتل ارم تهرام برگزار می شود و عصر روز چهارشنبه، پنجم اردیبهشت همزمان با آیین پایاینی سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، برگزیدگان خود را می شناسد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر