اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

حميد سوريان: ورزشکاران با وقف اماكن ورزشي نام خود را بلندآوازه كنند / ورزشگاهی در زادگاهم تأسیس کردم

حميد سوريان: ورزشکاران با وقف اماكن ورزشي نام خود را بلندآوازه كنند / ورزشگاهی در زادگاهم تأسیس کردم

حمید سوریان درباره آشنايي خود با وقف می‌گوید: ازآنجاکه دوران كودكي خود را در شهرري سپري كردم و افراد بسياري را می‌شناسم كه در اين رابطه اقدام خوب و قابل توجهي را انجام داد ه اند، لذا اين مقوله برايم آشنا بوده ووقف را يكي از بهترين كارها در نزد خداوند و مردم می‌دانم .

 چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397   2490  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حميد سوريان کشتی‌گیر جوان و بااخلاق کشور و دارنده ۶ مدال طلای کشتی فرنگی در مسابقات جهانی و یک طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن است. كه ازلحاظ كسب مدال و مقام بهترین کشتی‌گیر تمام ادوار ایران است
اين ورزشكار قهرمان و بااخلاق كشورمان در خصوص  كمبود امكانات ورزشی در مناطق مختلف كشور می‌گوید: درحالی‌که بسياري از رشته‌های ورزشي مدال‌آور بوده و با اندكي سرمایه‌گذاری می‌توان به نتايج خوبي رسيد ، اما برخي بی‌توجهی‌ها در این زمينه سبب شده تا نتوان بهره آن‌چنانی از آن برد.
سوريان در باره اقداماتي كه درزمینه رشد و توسعه رشته قهرمانی‌اش و کمک به رونق آن ، انجام داده است می‌افزاید: سعي كردم با ايجاد ورزشگاه در محل تولد خود،كمك قابل‌توجهی در زمينه استعدادیابی و رونق اين ورزش انجام دهم كه اميدوارم اين اقدام  بتواند در آينده ثمرات خود را نشان دهد.
وي در خصوص آشنايي خود با وقف می‌گوید: ازآنجاکه دوران كودكي خود را در شهرري سپري كردم و افراد بسياري را می‌شناسم كه در اين رابطه اقدام خوب و درخور توجهي را انجام دادند، لذا اين مقوله  برايم آشنا بوده ووقف را يكي از بهترين كارها در نزد خداوند و مردم می‌دانم.
سوريان  در پاسخ به اين سؤال كه آيا علاقه‌ای دارد كه در وقف سهيم باشد يا خير می‌افزاید: خوشبختانه شما كمتر كسي را می‌شناسید كه اگر از او سؤال شود که  آيا دوست داريد در کار خير سهيم باشید ودرجواب شما بگويد خير، اما خیلی‌ها دوست ندارند كاري كه انجام می‌دهند برملا شود وبنده نيز از این قاعده مستثني نيستم.
قهرمان المپيك لندن در خصوص نقش تبليغات در بالا رفتن مشاركت در وقف بيان می‌کند: خوشبختانه در چند سال اخير سازمان‌هایی كه به‌نوعی در رابطه با وقف در ارتباط هستند با بازگو كردن روند فعاليت و اقدامات ارزشمند خود توانسته‌اند اقبال جامعه را نسبت به اين امر خداپسندانه دوچندان كنند.
سوريان در خصوص نقش وقف در توسعه ورزش می‌گوید: اگر دقت كنيد بيشتر قهرمانان كشور كه در ميادين ورزشي مقام می‌آورند از افراد ضعيف جامعه بوده‌اند كه با تلاش مضاعف به اين مقام رسيده اند ،لذا ورزشكاراني كه از شرايط مالي خوبي برخوردارند می‌توانند با ايجاد اماكن ورزشي در محله‌های محروم دين خود را ادا كرده و نام خود را بلندآوازه كنند
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر