اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

«شورای مشورتی» مغز متفکر قرارگاه پیگیری سازمان اوقاف است/ استفاده از نرم‌افزارهای جدید برای ارتقاء سطح عملکرد

«شورای مشورتی» مغز متفکر قرارگاه پیگیری سازمان اوقاف است/ استفاده از نرم‌افزارهای جدید برای ارتقاء سطح عملکرد

مدیرکل حوزه ریاست سازمان اوقاف شورای مشورتی قرارگاه پیگیری سازمان اوقاف را مغز متفکر این قرارگاه دانست و گفت: تبیین هدف برای قرارگاه پیگیری، بروزرسانی دستورالعمل قرارگاه از جمله فعالیتهای شورای مشورتی است.

 شنبه 29 اردیبهشت 1397   1945  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حسن ربیعی؛ مدیرکل حوزه ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه درباره برگزاری نخستین جلسه شورای مشورتی قرارگاه پیگیری سازمان اوقاف اظهار کرد: این جلسه با حضور اعضای ثابت شورا یعنی کارشناسان هماهنگی و پیگیری استانهای تهران، همدان، اصفهان، سمنان و قزوین در سازمان اوقاف برگزار شد.
وی درباره تشکیل قرارگاه پیگیری در سازمان اوقاف و امور خیریه خاطرنشان کرد: این قرارگاه چند سالی می‌شود که با توجه به  دستورات نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان مبنی بر اولویت قرار دادن پیگیریها تشکیل شده است.
مدیرکل حوزه ریاست سازمان اوقاف افزود: فعالیتهای قرارگاه پیگیری عبارتند از پیگیری برنامه‌های ابلاغی درون‌سازمانی، پیگیری مکاتبات سازمانی  و هیئت رئیسه (رئیس، قائم مقام و مدیرکل حوزه ریاست  سازمان) و ارجاع به واحدهای مربوطه و پیگیری مصوبات جلسات شورای معاونین، همایش مدیران و قرارگاه پیگیری است.
ربیعی با اشاره به اینکه شورای مشورتی به‌عنوان یک قوه عاقله و مغز متفکر در قرارگاه پیگیری تشکیل شده است، تصریح کرد: تبیین هدف برای قرارگاه پیگیری، بروزرسانی دستورالعمل قرارگاه، اصلاح و رفع نقاط ضعف شیوه اجرایی قرارگاه، استفاده از ابزارهای دقیق‌تر، ایجاد پلهای ارتباطی جدید بین کارشناسان قرارگاه و استفاده از نرم‌افزارهای جدید برای افزایش عملکرد قرارگاه از جمله فعالیتهای شورای مشورتی قرارگاه پیگیری سازمان اوقاف است.
رئیس قرارگاه پیگیری و شورای مشورتی این قرارگاه با بیان اینکه در جلسه اول این شورا، سامانه پیگیری آموزش داده شد و حاضران به بحث و تبادل نظر پرداختند، یادآور شد: با توجه به موضوع جلسات اعضای مهمان هم به شورای مشورتی قرارگاه پیگیری سازمان اوقاف اضافه می‌شوند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار