اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

199موقوفه ماه رمضانی در خراسان رضوی اجرای نیت می شود

199موقوفه ماه رمضانی در خراسان رضوی اجرای نیت می شود

مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان رضوی از اجرای نیت ۱۹۹ موقوفه در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 شنبه 5 خرداد 1397   2850  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف، مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان رضوی گفت: ۱۹۹ موقوفه که در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه این استان ثبت شده و مقید به زمان هست در ماه مبارک رمضان اجرای نیت می شود.
حجت الاسلام محمد احمدزاده با بیان اینکه نیت واقفان این موقوفات برپایی سفره افطاری، قرآن خوانی، برگزاری مراسم فرهنگی و مذهبی در مناسبت‌های ماه رمضان مانند شب‌های احیاء هست، افزود: برخی موقوفات قید زمان ندارند، اما امکان اجرای آنها در ماه رمضان در بقاع متبرکه امامزادگان خراسان رضوی وجود دارد که از جمله آن‌ها موقوفه برای برگزاری مراسم عزاداری، برپایی سفره افطاری برای ایتام و کمک به نیازمندان هست.
وی ادامه داد: از محل موقوفات مرتبط بسته‌های افطاری سبک شامل نان و خرما و چای تهیه شده و در محل بقاع متبرکه امامزادگان توزیع یا به خانواده‌های نیازمند هدیه می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: بسته به شرایط هر منطقه و نیات خیران، مدیران اجرایی بقاع متبرکه خراسان رضوی در طول ایام ماه مبارک رمضان علاوه بر برنامه های طرح ضیافت الهی، برنامه های فرهنگی دیگری نیز برگزار می کنند که علاقه مندان زیادی دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار