اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

سعيد معروف: كمك به رونق ورزش بهترين وقف است | استعدادهای ورزشی در مناطق محروم نیازمند کمک نیک‌اندیشان

سعيد معروف: كمك به رونق ورزش بهترين وقف است | استعدادهای ورزشی در مناطق محروم نیازمند کمک نیک‌اندیشان

بازيكن تيم ملي والیبال در خصوص ميزان آشنايي خود با سنت حسنه وقف می‌گوید: خوشبختانه كمك به ديگران، نیکوکاری و فرهنگ وقف ازجمله مسائلي بوده كه در ميان مردم ما از جايگاه خوبی برخوردار است، خصوصاً در سال‌های اخير با توجه به تبليغاتي كه در اين زمينه انجام‌شده مردم بیش‌از پیش با آن آشنا شده و قدم‌های خوبي در اين زمينه برداشته‌اند.

 شنبه 5 خرداد 1397   3016  0      

به گزارش روابط عمومی‌ سازمان اوقاف وامور خیریه میر سعید معروف‌لکرانی والیبالیست ایرانی و کاپیتان فعلی تیم ملی والیبال مردان ایران است كه لقب بااخلاق‌ترین و بهترین پاسور تيم ملي و آسیا را به خود اختصاص داده است.
اين واليباليست محبوب كشورمان درباره نقش وقف در گسترش ورزش می‌گوید: در رشته‌ای كه من در آن فعاليت می‌کنم استعدادهاي فراواني وجود دارد كه در صورت سرمایه‌گذاری روي آن‌ها می‌توان چند تيم ملي واليبال براي کشور تشکیل داد، اما ازآنجایی‌که اين استعدادها در مناطق محروم هستند و نمي‌توانند به‌صورت حرفه‌ای وارد اين ورزش شوند، لذا اين مهم می‌طلبد تا دست‌اندرکاران در این زمينه اقدام كنند.
معروف در خصوص اينكه براي رفع این مشکل تا الآن چه‌کارهایی انجام داده است می‌افزاید: با توجه به بازي در باشگاه كمتر می‌توان اقدام مؤثری در این زمينه انجام دهم ، اما در صورت داشتن فرصت هر کاری كه بتوانم انجام خواهم داد تا به رونق و شکوفایی اين رشته و استعدادیابی كمك شود.
اين بازيكن تيم ملي در خصوص ميزان آشنايي خود با سنت حسنه وقف گفت: خوشبختانه كمك به ديگران و فرهنگ وقف ازجمله مسائلي است كه در ميان مردم ما از جايگاه واقعي برخوردار است، خصوصاً در سال‌های اخير با توجه به تبليغاتي كه در اين زمينه انجام‌شده مردم بیش‌ازپیش با آن آشنا شده و قدم‌های خوبي در اين زمينه برداشت‌شده است.
معروف در خصوص جايگاه فعلي وقف در كشور می‌افزاید: اعلام اخباري درباره واگذاري و ساخت مدرسه و مسجد توسط خيرين در كنار به تصوير كشاندن محروماني كه با شوقي وصف‌ناپذیر از اين امكانات استفاده می‌کنند، بسیار مسرت بخش است.
اين بازيكن واليبال در خصوص برنامه‌اش براي وقف كردن ادامه می‌دهد: در این خصوص نمی‌توانم فعلاً حرفي بزنم، اما مطمئن باشيد همان‌طور كه ورزشكاران كشور براي اعتلاي کشور خود از هيچ تلاشي فروگذار نيستند، در اين بخش نيز اکثراً همراه هستند و با توجه به آشنايي كه از دوستان دارم در جريان برخي از اين موارد هستم.
معروف با اشاره به نقش وقف در توسعه ورزش كشور می‌گوید: مثلاً در همين بازي واليبال ما بهترين استعدادها را در مناطق محروم داريم كه اگر امكانات نیکوکاران و واقفان در اختيار آن‌ها قرار بگيرد، نقش مهمي در درخشان‌تر شدن ورزش كشور در سطح جهان خواهند داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار