اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

آزمون رشته‌های معارفی مسابقات سراسری قرآن کریم فردا برگزار می‌شود | برگزاری آزمون به‌صورت الکترونیکی و آنلاین

آزمون رشته‌های معارفی مسابقات سراسری قرآن کریم فردا برگزار می‌شود | برگزاری آزمون به‌صورت الکترونیکی و آنلاین

معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از برگزاری آزمون رشته‌های معارفی چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم فردا پنجشنبه دهم خرداد‌ماه خبر داد و گفت: این آزمون از ساعت 10 صبح تا 22 در سه رشته به‌صورت الکترونیکی و آنلاین در سایت maaref114.ir برگزار می‌شود.

 چهارشنبه 9 خرداد 1397   4028  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امورخیریه حجت‌الاسلام علی مقنی؛ معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه درباره برگزاری آزمون رشته‌های معارفی چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اظهار کرد: مرحله نخست و شهرستانی آزمون رشته‌های معارفی مسابقات سراسری قرآن کریم پنجشنبه دهم خرداد‌ماه از ساعت ۱۰ صبح تا 22 در سه رشته حفظ و معارف موضوعی، حفظ و معارف حدیث و تفسیر قرآن کریم به‌صورت الکترونیکی و آنلاین در سایت maaref114.ir برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه هر یک از شرکت‌کنندگان می‌توانند فقط در آزمون یک رشته از رشته‌های معارفی چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت کنند، تصریح کرد: شرکت‌کنندگان باید ۲۵ سوال را در مدت ۳۰ دقیقه پاسخ دهند.
معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف با بیان اینکه ۳۰ هزار نفر در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: افرادی که ثبت‌نام هم نکرده‌اند، می‌توانند در این آزمون شرکت کنند؛ تمامی متقاضیان شرکت در این آزمون، پس از ورود به سایت، وارد کردن اطلاعات اولیه و انتخاب رشته، صفحه آزمون مربوطه برایشان باز خواهد شد.
حجت‌الاسلام مقنی با اشاره به اینکه مرحله استانی آزمون رشته‌های معارفی چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در تیرماه و مرحله کشوری در مهرماه برگزار خواهد شد، تاکید کرد: شرکت‌کنندگان برای راهیابی به مرحله بعدی یعنی استانی باید نمره ۶۰ از ۱۰۰ را کسب کنند.
چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در دو بخش بانوان و آقایان در رشته‌های حفظ ۵جزء، حفظ ۱۰جزء، ۲۰جزء، حفظ کل، قرائت ترتیل و تحقیق، رشته‌های معارفی شامل حفظ و معارف موضوعی قرآن، حفظ و معارف حدیث و تفسیر قرآن مهرماه در استان مرکزی برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار