اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

مدیران و کارشناسان برتر سازمان اوقاف تجلیل شدند / تحقق 95 درصدی اولویتهای برنامه ای سال 96

مدیران و کارشناسان برتر سازمان اوقاف تجلیل شدند / تحقق 95 درصدی اولویتهای برنامه ای سال 96

مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف در مراسم تجلیل از مدیران و کارشناسان این سازمان گفت: 95 درصد از اولویتهای برنامه ای در سال 96 تحقق یافته است.

 سه شنبه 22 خرداد 1397   2840  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام والمسلمین شیری؛ مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف در مراسم تجلیل از مدیران و کارشناسان این سازمان با تبریک فرارسیدن  عید سعید فطر اظهار کرد: امروز سازمان اوقاف و امور خیریه به فضل الهی خدمات شایانی را به مردم ارائه می‌کند اما نتوانسته‌ایم این خدمات را به‌طور مناسب به مردم معرفی کنیم.
وی با اشاره به اینکه زمانیکه در آستان سادات وذراری اهل‌بیت (ع) خدمت می‌کنیم باید خودمان را به این بزرگان نزدیک‌ کنیم، تصریح کرد: امیدوارم روزبه‌روز حلاوت خدمت به این بزرگان را بچشیم و ازاین فعالیتمان لذت ببریم.
مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف با تاکید بر دفاع از ارزشهای اهل‌بیت (ع) و فرزندان بزرگوارشان گفت: موقوفه و امامزاده هیچ ایرادی ندارد بلکه ایراد از ما است که نمی توانیم درست به این مجموعه های گرانسنگ خدمت کنیم.
حجت‌الاسلام شیری درباره فرآیند انتخاب مدیران و کارشناسان برتر افزود: طی دو مرحله بازرسی که در سال 96 انجام گرفت و مدنظر قرار دادن مولفه‌هایی مثل بررسی عملکرد عمومی مدیران و کارشناسان، بررسی گزارشهای واصله از دستگاه‌های نظارتی، نظرات استانها از مدیران و کارشناسان مربوطه، رضایتمندی استانها از دستگاه متناظر، عملکرد سامانه‌ای و ... مدیران و کارشناسان برتر سال 96 انتخاب شدند.
وی با اشاره به اینکه 95 درصد اولویتها در سال 96 تحقق یافته است، خاطرنشان کرد: طی رصد 168 شناسه در ستاد سازمان و 100 شناسه در شهرستانها، امتیاز 91 به دست آمده است.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر