اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان کرمان معرفی شد

مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان کرمان معرفی شد

آئین تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برگزارشد.

 دوشنبه 28 خرداد 1397   1448  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه آئین تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی؛ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی‌ سلیمانی؛ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان و دیگر مسئولان استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی استان در مجموعه تالارهای احسان کرمان برگزارشد.
در این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام قاسمی‌زاده؛ مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان کرمان تجلیل و حجت‌الاسلام تدینی به‌عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان کرمان معرفی شد.
حجت‌الاسلام محمد قاسمی‌زاده با بیان اینکه مدیریت اوقاف را با اصول و تعامل با دستگاه‌های اجرایی پیش بردیم، اظهار کرد: حق موقوفات را با تفاهم گرفتیم و به حساب اوقاف واریز شده است.
وی با اشاره به اینکه امروز ۵۰ درصد قیمت اجاره موقوفات واقعی‌سازی شده است، تصریح کرد: ۶۸ میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی برای مصلی‌های استان جذب شده است.
مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان کرمان با بیان اینکه در ۷۴ بقعه استان ۴۵ هزار مترمربع ساخت و ساز انجام شده است، افزود: در ۴۷ پروژه بیش از ۱۴۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.
قاسمی‌زاده با اشاره به اینکه ۱۲ هزار سند اجاره با متصرفین قرارداد امضاء شده که کار بی‌نظیری است، گفت: ۳ هزار و ۶۹۲ سند مالکیت برای اوقاف گرفته شد که حدود ۵۰ رقبه اوقاف نیز سنددار شدند.
وی با بیان اینکه ۹۰۰ وقف جدید در سال‌های گذشته در استان انجام شده است، خاطرنشان کرد: ۱۲ هزار نفر روحانی به مناطق مختلف استان اعزام شده که تمام هزینه‌های آنها را اوقاف استان کرمان پرداخت کرده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر