اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

شفیع زاده : ویژگی تبلیغ در برنامه‌های اوقاف ارتباط چهره به چهره است | اعزام مبلغ به سراسر کشور در طرح تابستانی نشاط معنوی

شفیع زاده : ویژگی تبلیغ در برنامه‌های اوقاف ارتباط چهره به چهره است | اعزام مبلغ به سراسر کشور در طرح تابستانی نشاط معنوی

مدیر کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف با اشاره به اینکه حضور مبلغین در خیمه‌های معرفت از تفاوت‌های تبلیغی برنامه‌های سازمان اوقاف با دیگر سازمان‌ها می‌باشد، گفت: یکی از نو آوری‌های سازمان اوقاف در بحث تبلیغ، ارتباط چهره به چهره مبلغ با مخاطب است.

 سه شنبه 29 خرداد 1397   1321  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه حجت الاسلام هادی شفیع‌زاده با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی روحانیون سازمان اوقاف، اظهار داشت: سازمان اوقاف و امور خیریه ویژه برنامه‌هایی را در کل مناسبت‌های ملی و فرهنگی به ویژه مناسبت‌های مذهبی در دستور کار دارد.
وی ادامه داد: مناسبت‌های دیگر فرهنگی هم در ایام مختلف سال حال چه اعیاد و یا شهادت ائمه در استان‌ها برگزار می‌شود.
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به شش ویژه برنامه مختص حضور مبلغان در جوار امامزادگان در طول سال، گفت: از ابتدای سال طرح آرامش بهاری، سپس ضیافت الهی و بعد نشاط معنوی وطرح تابستانی اوقات فراغت که با هدف استفاده از ظرفیت اوقات فراغت دانش‌آموزان است و در ادامه هم ایام محرم و صفر برنامه‌های ویژه اوقاف برگزار می شود.
وی اضافه کرد: اداره کل اعزام مبلغ، وظیفه اعزام مبلغ را هم بر دوش دارد که یکی از این اعزام‌ها حضور مبلغانی است که عمدتا از طلاب سطوح عالی در خیمه‌های معرفت است.
حجت‌الاسلام شفیع‌زاده با اشاره به اینکه حضور مبلغان در خیمه‌های معرفت از تفاوت‌های مبلغان سازمان اوقاف با دیگر سازمان‌های می‌باشد، عنوان داشت: یکی از نو آوری‌های مجموعه سازمان در بحث تبلیغ، ارتباط چهره به چهره مبلغ با مخاطب است.
وی افزود: این تبلیغ چهره به چهره در مشاوره، چند رسانه ای، کار با کودک و... تعریف شده که معمولا در بقاع شاخص متبرک در شش مناسبت مهم سال با حضور شش مبلغ در یک خیمه معرفت صورت می‌گیرد.
مدیر کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به رشد خوب سازمان در این زمینه، خاطرنشان کرد: در چند استان رشد و نو آوری مبلغان در راستای تبلیغ دین ، رشد منحصر به فردی بوده که استان قم جزء این استان‌ها است.
حجت الاسلام شفیع‌زاده بااشاره به اینکه مسئله اعزام مبلغ با سنوات گذشته تفاوت کرده است، گفت: معمولا در سال بیش از هفتصد مبلغ در شش برنامه در کنار مبلغان اعزامی از قم حاضر هستند.
مدیر کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف با اشاره به متخصص بودن مبلغان حاضر در خیمه‌های معرفت، تاکید کرد: مبلغانی که در شش مناسبت در قم به‌کارگیری می‌شوند، عمدتا مبلغانی هستند که در دوره های تخصصی کودک و مشاوره شرکت کرده اند و همه جز مبلغان زبان زد سازمان اوقاف می باشند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر