اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان: اتحاد و همدلی برای بهره‌برداری از منابع موقوفات حیاتی است

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان: اتحاد و همدلی برای بهره‌برداری از منابع موقوفات حیاتی است

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان گفت: در کنار همه منابع و ظرفیت‌هایی که در هر منطقه‌ای وجود دارد اتحاد و همدلی برای بهره‌برداری از این ظرفیت‌ها بسیار اهمیت دارد.

 سه شنبه 29 خرداد 1397   1357  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی درآیین تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علی محمدی نماینده ولی فقیه ورئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در مجموعه تالارهای احسان کرمان برگزارشد اظهارداشت: هر انسانی در آزمایش‌ها و ابتلاهای زیادی که در زندگی دارد توسط خداوند سنجیده می‌شود.
وی با بیان اینکه بعضی‌ها فقط در شعار فقط حرف از اسلام و ایمان می‌زنند که کفایت ندارد و باید در عمل این شعار عملیاتی شود افزود: هر چقدر حوزه انسان بزرگتر باشد امتحانات و آزمایش‌ها سخت‌تر است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه مدیران قطعا بیشتر مورد آزمایش الهی قرار می‌گیرند گفت: البته با اقدامات خوب اجر و پاداش بیشتری هم کسب می‌کنند و هر انسانی در دوره مدیریت خود حتما دچار مسائلی می‌شود که بخشی از آن دارای نقص‌هایی است.
وی با بیان اینکه عادلانه و عاقلانه است که انسان‌ها را به‌صورت معدلی ارزیابی کنیم بیان کرد: انصاف اقتضا می‌کند که هر کس مسئولیتی گرفته است ببینیم چه چیزی تحویل گرفته و چه موانعی پیش رو داشته و امروز چقدر پیشرفت داشته است.
علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه همیشه در هر مسئولیتی از روز آغاز، روز پایانی هم وجود دارد و باید مراقبت کرد گفت: هر معارفه‌ای روزی به اتمام می‌رسد.
در این مراسم حمید ملانوری سرپرست معاونت سیاسی استانداری کرمان هم با بیان اینکه یکی از شاخصه‌های مهم استان کرمان وقف و وجود موقوفات زیاد در کرمان است اظهارداشت: در هر زمینه‌ای وقف داریم و در سال ۶۲ در کرمان اولین وقف در استفاده از انرژی اتمی برای مداوای بیماران انجام شده است.
سرپرست معاونت سیاسی استانداری کرمان با اشاره به اینکه موضوع وقف و امور خیرخواهانه همیشه مورد توجه مردم کرمان بوده است گفت: در کنار همه منابع و ظرفیت‌هایی که در هر منطقه‌ای وجود دارد اتحاد و همدلی برای بهره‌برداری از این ظرفیت‌ها بسیار اهمیت دارد.
وی افزود: استان کرمان از وحدت بسیار خوبی برخوردار است و رزم‌حسینی استاندار سابق در ایجاد فضای تعاملی و همکاری در استان زحمات زیادی کشیدند که جای تقدیر دارد.
در این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام قاسمی‌زاده مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان کرمان تجلیل و حجت الاسلام تدینی به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان کرمان معرفی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر