اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

ایمپلنت های ارتوپدی  موقوفه دانش سلامت کوثر در سال 97 صادر می شود

ایمپلنت های ارتوپدی موقوفه دانش سلامت کوثر در سال 97 صادر می شود

مدیرعامل شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر از قرار گرفتن این شرکت موقوفه جزو 100 برند برتر استاندارد کشور در سال جاری خبر داد و با تشریح اولویتهای سال97 در صادرات محصولات این شرکت گفت: تمامی موفقیتهای این شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر به برکت سنت حسنه وقف بدست آمده است .

 شنبه 2 تیر 1397   819  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حمیدرضا محمدی؛ مدیرعامل شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر با قدردانی از حمایت های سازمان اوقاف و با بیان اینکه تاکنون استقبال خوبی از غرفه این موقوفه در نمایشگاه شده است، اظهار کرد: این شرکت نخستین موقوفه در زمینه تجهیزات پزشکی است و تمامی موفقیتهای این شرکت موقوفه به برکت سنت حسنه وقف بدست آمد.
وی با اشاره به اینکه شرکت دانش سلامت کوثر سال 83 تاسیس شد و در سال 91 با هدف خدمت‌رسانی به بیماران و نیازمندان  100 سهم خود را وقف کرد، تصریح کرد: از انتهای سال 91 تا 94 به‌عنوان واسطه، تجهیزات پزشکی را وارد کشور می‌کردیم و براساس نیات واقفان اجرای نیت می‌شد اما از سال 94 به تولید این تجهیزات روی آوردیم.
مدیرعامل شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید ملی را از دلایل اصلی روی آوردن به تولید عنوان کرد و افزود: در سال 97 جزو 100 برند برتر استاندارد کشور شناخته شدیم.
محمدی درباره اولویتهای شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر در سال 97 گفت: صادرات محصولات شرکت  به خارج از کشور، اعطای نمایندگی فروش در سراسر کشور، جذب و آموزش نیروی انسانی جهت اشتغال زایی و شناسایی ظرفیت و درخواست مراکز درمانی ذ‌یربط در سطح کشور از اولویتهای سال جاری است.
وی با اشاره به اینکه شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر به‌عنوان نخستین تولیدکننده اکسپرت نیل تیتانیوم در ایران شناخته شده است، یادآور شد: پیچهای سیستم اسپاین در نوع پلی اگزیال و مونو اگزیال در سایزهای مختلف نمونه‌ای دیگر از محصولات این شرکت هستند.
مدیرعامل شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر خاطرنشان کرد: شرکت دانش سلامت کوثر در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی (ایران هلث) در سالن 31a  غرفه شماره 6 حضور یافته و همزمان با برگزاری این نمایشگاه به معرفی و رونمایی از محصولات خود می‌پردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر