اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

آیت‌الله علوی گرگانی: بهترین امکانات رفاهی در خدمت زائران امام‌زادگان قرار بگیرد

آیت‌الله علوی گرگانی: بهترین امکانات رفاهی در خدمت زائران امام‌زادگان قرار بگیرد

آیت‌الله علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید با تبیین جایگاه امام‌زادگان در فعالیت‌های فرهنگی گفت: امام‌زادگان در ایام تابستان مملو از زائران از اقشار مختلف هستند، لذا باید سعی شود برنامه‌های متنوع و جذاب و مورد توجه تمامی زائران به اجرا گذاشته شود و به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا از کمترین فرصت بیشترین بهره‌برداری در تاثیر‌گذاری فرهنگی و تبلیغی صورت بگیرد.

 سه شنبه 12 تیر 1397   1585  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید در دیدار با مدیر کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف با قدردانی از این سازمان به جهت اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در امام‌زادگان گفت: توصیه اینجانب به مسئولان و دست اندرکاران در طرح نشاط معنوی این است که: خداوند تبارک و تعالی می‌فرماید: إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ ۖ و فرمودند :اگر شما در کارها تقوی پیشه کنید خداوند هم به شما کمک خواهد کرد، اگر در کارها از خداوند استمداد بگیرید، خداوند هم مسیر را برای شما فراهم می‌کند إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ ، وَ اللَّهُ‌ ذُو الْفَضْلِ‌ الْعَظِيمِ‌ ،لذا در این مسیر باید با توجه کامل به عنایات الهی حرکت کرد تا موفقیت حاصل شود .
این مدرس برجسته حوزه علمیه قم تاکید کرد: از زائران امام‌زادگان وبقاع متبرک باید به بهترین نحو پذیرائی شود، چرا که این اقدام باعث ایجاد رغبت بیشتر مردم نسبت به امام‌زادگان می‌شود، همچنین انتظار می‌رود بهترین امکانات رفاهی در خدمت زائران قرار بگیرد.
همچنین در این دیدار مدیر کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه گزا‌رشی از طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان ارایه کرد.
وی افزود: در این طرح بیش از ۲۵۰۰ مبلغ اعم از بومی و اعزامی در امام‌زادگان و بقاع متبرکه نسبت به بیان احکام و تفسیر و جزءخوانی قرآن کریم، برگزاری مراسم لیالی قدر، نماز عید سعید فطر و برگزاری خیمه‌های معرفت از جمله غرفه کودک و نوجوان، قران بخوان جایزه بگیر، غرفه همه واقف باشیم و... اقدام کردند .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر