اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

تفاهم‌نامه همکاری رادیو قرآن با سازمان اوقاف امضاء شد

تفاهم‌نامه همکاری رادیو قرآن با سازمان اوقاف امضاء شد

تفاهم‌نامه همکاری رادیو قرآن و اوقاف استان تهران با هدف توسعه فرهنگ انس با قرآن در جامعه امضا شد.

 یک شنبه 24 تیر 1397   1178  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه؛ تفاهم‌‌نامه همکاری بین شبکه رادیویی قرآن و اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان تهران به منظور توسعه فرهنگ انس با قرآن و آموزه‌های قرآن کریم در بین مردم به امضای احمد ابوالقاسمی، مدیر رادیو قرآن و حجت‌الاسلام غلامرضا محمدزاده، مدیرکل اوقاف استان تهران رسید.
در این تفاهم‌نامه ‌شش‌ماده‌ای برگزاری تلاوت اذانگاهی و محفل انس با قرآن در بقاع متبرکه به صورت مشترک و پخس زنده و یا تولیدی آن از رادیو قرآن مورد تأکید واقع شده است. همچنین، برگزاری برنامه‌های آموزشی در زمینه‌های حفظ، قرائت و مفاهیم و تدبر در قرآن کریم، تصحیح صحت نماز، برگزاری مسابقات رادیویی و پوشش رسانه‌ای در برگزاری مسابقات قرآن کریم استان تهران به عنوان موضوعات این تفاهم‌نامه به شمار می‌رود.
زمان اجرای این تفاهم‌نامه به مدت دو سال است و حجت‌الاسلام ذکاوت به عنوان نماینده رادیو قرآن و حجت‌الاسلام حسینی‌المدنی به عنوان نماینده اوقاف استان تهران برای پیگیری مواد این تفاهم‌نامه معرفی شده‌اند.
بنابر این گزارش، با امضای این تفاهم‌نامه فعالیت‌های قرآنی در بقاع متبرکه ارتقا یافته و در این رابطه برای پوشش مناسب نیز از ظرفیت رادیو قرآن نیز بهره برده خواهد شد.
منبع: خبرگزاری ایکنا
انتهای پیام/ م
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر