اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

سازمان اوقاف 200 هزار جلد قرآن کریم را روانه بازار کرد

سازمان اوقاف 200 هزار جلد قرآن کریم را روانه بازار کرد

بیش از ۲۰۰ هزار نسخه قرآن کریم در چهار ماهه نخست امسال در شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

 شنبه 30 تیر 1397   904  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه؛ این مجموعه قرآن که به سفارش مراکز مختلف قرآنی و دیگر مراکز اجتماعی و فرهنگی کشور در این شرکت زیر چاپ رفته، در راستای ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی در کشور منتشر و توزیع شده‌ است.
قرآن قطع پالتویی شرکت هم که با جلد ترمو و کاغذ 50 گرمی روانه بازار کتاب شده است در این میان با استقبال موسسات و نهادهای مختلف روبرو شده و توانسته است نظر مخاطبان و علاقه‌مندان به قرآن و مباحث قرآنی را جلب کرده و در شمارگان 20 هزار نسخه روانه بازار کتاب شود.
در این زمینه، انتشار و چاپ آثار قرآنی با هدف ترویج و توسعه حفظ و قرائت قرآن کریم هم جایگاه ویژه‌ای دارد و در راستای طرح تربیت حافظان قرآن کریم که در قالب طرح 1452 از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه دنبال می‌شود بیش از60 هزار کتاب در قالب درسنامه حفظ مفاهیم قرآن کریم منتشر و توزیع شده است.
براساس این گزارش و با همکاری ستاد اقامه نماز کشور، چاپ کتاب «خانه‌ای از بهشت» برای ترغیب و تشویق نوجوانان به نماز با شمارگان 100 هزار نسخه در دست اقدام است که در سراسر کشور توزیع خواهد شد.
انتهای پیام/م
برچسب ها   وقف قرآن کریم

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر