اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

مدیرکل اجارات سازمان اوقاف: حضور پرقدرت استان‌ها در تکمیل اطلاعات‌ پایه رقبات در سامانه جامع موقوفات

مدیرکل اجارات سازمان اوقاف: حضور پرقدرت استان‌ها در تکمیل اطلاعات‌ پایه رقبات در سامانه جامع موقوفات

مدیرکل اجارات سازمان اوقاف از حضور پرقدرت و با انگیزه کارکنان اوقاف و امور خیریه در ادارات اجرایی در اجرای طرح ملی تصحیح، تکمیل و تائید اطلاعات ‌پایه رقبات در سامانه جامع اطلاعات موقوفات کشور خبر داد.

 یک شنبه 31 تیر 1397   1341  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام رضا حاجی زین‌العابدینی؛ مدیرکل اجارات سازمان اوقاف با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های ویژه سازمان اوقاف در سال جاری ورود، تصحیح و تکمیل و تائید اطلاعات‌پایه رقبات منفعتی، انتفاعی موقوفات متصرفی و اشتراک التولیه و اماکن متبرکه است، اظهار کرد: فعالیت قرارگاه فدک سازمان اوقاف به‌منظور نظارت و پیگیری ثبت اطلاعات‌پایه بیش از ۹۴۰ هزار رقبه از ۲۵ تیرماه در سازمان اوقاف و ادارات کل استانی آغاز و تا ۲۶ مرداد ماه ادامه خواهد یافت.
وی ادامه داد: براساس آخرین اطلاعات جمع‌آوری‌ شده از ابتدای آغاز طرح تاکنون ادارات اجرایی علی‌آباد کتول وآزاد شهر در گلستان، بهارستان در تهران، حضری و دشت بیاض در خراسان جنوبی و ایجرود زنجان با بیش از ۸۰ درصد عملکرد از سایر ادارات اجرایی جلوتر هستند که از تلاش‌های این عزیزان قدردانی می‌کنیم .
مدیرکل اجارات سازمان اوقاف افزود: همچنین اداره جنوب شرق تهران، قائنات و سرایان درخراسان جنوبی، گنبدکاووس در گلستان و سرپل ذهاب کرمانشاه با بیش از ۷۰ درصد عملکرد در مرحله بعدی قرار دارند.
حجت‌الاسلام زین‌العابدینی تصریح کرد: همچنین ادارات اجرایی بشرویه در خراسان جنوبی، میانه در آذربایجان شرقی، غرب تهران، ناحیه ۲ مشهد - مینودشت در گلستان و پیشوا در تهران هم با بیش از ۷۰ درصد عملکرد در ثبت اطلاعات‌پایه رقبات همکاری خوبی در اجرای این طرح داشته‌اند که جا دارد از تلاش‌ها و زحمات همکارانمان در این ادارات اجرایی صمیمانه قدردانی کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر