اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

دوره تربیت مربی حفظ قرآن کریم در کرمان برگزار می‌شود

دوره تربیت مربی حفظ قرآن کریم در کرمان برگزار می‌شود

مسئول امور قرآنی اوقاف و امور خیریه کرمان از برگزاری دوره آموزشی تربیت مربی حفظ قرآن کریم از مهرماه امسال در کرمان خبر داد و گفت: طی شش سال گذشته ۴۰۰ گواهی مربیگیری قرآنی در استان صادر شده است.

 یک شنبه 14 مرداد 1397   1101  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام مختار یعقوبی؛ مسئول امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمان اظهار کرد: در راستای سیاست‌های سازمان اوقاف در جهت آموزش مربیان قرآنی دومین دوره آموزشی طرح تربیت مربیان قرآنی مهرماه امسال در کرمان برگزار می‌شود.
وی افزود: در سال گذشته این دوره با حضور ۹۵ نفر از مربیان قرآنی برگزار شد و امسال نیز علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام در کلاس‌های این طرح می‌توانند به ادارات اوقاف محل شهرستان خود مراجعه کنند.
مسئول امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به اینکه یکی از شاخص‌های مهم برگزاری این دوره بالا بردن سطح دانش و مهارت‌های آموزشی مربیان قرآنی است، تصریح کرد: متقاضیان پس از ثبت‌نام و برگزاری آزمون ورودی قبول شدگان در کلاس‌های این طرح که با حضور اساتید مرکز قرآنی سازمان اوقاف برگزار می‌شود شرکت و در ادامه با گذراندن یک دوره آموزشی دو ماهه موفق به دریافت گواهینامه معتبر مربیگیری قرآن کریم از سوی سازمان اوقاف می‌شوند.
حجت‌الاسلام یعقوبی گفت: از مربیان قرآنی جهت تدریس در کلاس‌های طرح تربیت حافظان، مؤسسات و خانه‌های قرآنی استفاده خواهد شد.
وی با اشاره به فعالیت و تدریس ۳۰۰ مربی آموزش دیده در کلاس‌های طرح تربیت حافظان قرآن کریم استان کرمان، خاطرنشان کرد: طی 6 سال گذشته ۴۰۰ گواهی مربیگیری قرآنی در استان صادر شد.
 
انتهای پیام | ح
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر