اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

خبرنگاری را از حضرت زینب (س) آموختیم

خبرنگاری را از حضرت زینب (س) آموختیم

حسن شمشادی؛ خبرنگار با سابقه صداوسیما در عراق و سوریه به مناسبت روز خبرنگار با حضور در سازمان اوقاف با اشاره به اینکه ما خبرنگاری را از حضرت زینب (سلام‎الله‎علیها) آموختیم، گفت: اگر اطلاع‌رسانی این بانوی بزرگ اسلام نبود، بعد از ۱۴۰۰ سال هم دیگر اثری از عاشورا باقی نمی‌ماند.

 چهارشنبه 17 مرداد 1397   1210  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حسن شمشادی؛ کارشناس رسانه و خبرنگار با سابقه صداوسیما در عراق و سوریه به مناسبت روز خبرنگار با حضور در سازمان اوقاف و امور خیریه درباره سختی‌های عرصه خبر و خبرنگاری اظهار کرد: خبرنگاری کاری پرخطر و پر استرس است مخصوصا اینکه پای جان در میان باشد.
وی با تشریح فداکاری‌های و دلاور مردی‌های محسن خزایی خبرنگاری که در سوریه به شهادت رسید و شهدای جبهه مقاومت از جمله شهدای افغانستانی لشکر فاطمیون، تصریح کرد: شهید خزایی در وصیت‌نامه خود گفته است گوش به فرمان ولایت باشیم.
این خبرنگار حوزه مقاومت با اشاره به اینکه عرصه شهادت در خبرنگاران سبقه‌ای طولانی دارد، تاکید کرد: ما خبرنگاری را از حضرت زینب (سلام‎الله‎علیها) آموختیم؛ اگر اطلاع‌رسانی این بانوی بزرگ اسلام نبود، بعد از ۱۴۰۰ سال هم دیگر اثری از عاشورا باقی نمی‌ماند.
شمشادی با بیان اینکه رویای معاندین در خصوص سوریه محقق نشد و به فضل الهی جبهه مقاومت پیروز میدان است، خاطرنشان کرد: به خاطر آرامش مردم، شهیدانی در جبهه مقاومت با وجود طعنه‌های فراوان ایستادگی کردند و از عزیزترین سرمایه خود یعنی جانشان گذشتند.
در پایان این جلسه از حسن شمشادی توسط ریاست سازمان اوقاف تجلیل به‌عمل آمد.
 
انتهای پیام | ح
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر