اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

صندوق حمایت از تولیدات دانش‌بنیان در سازمان اوقاف تاسیس می‌شود

صندوق حمایت از تولیدات دانش‌بنیان در سازمان اوقاف تاسیس می‌شود

معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف از تأسیس صندوق سرمایه‌گذاری و حمایت از تولیدات دانش‌بنیان در سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد و گفت: رفع نیازهای کشور در حال حاضر یکی از اولویت‌های این سازمان است.

 پنج شنبه 18 مرداد 1397   1246  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام محمدمهدی حاتمی؛ معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه در دیدار از شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر اظهار کرد: ظرفیت تولید محصولات دانش‌بنیان در حوزه پزشکی ازجمله تولید ایمپلنت‌های ارتوپدی در شرکت موقوفه دانش‌سلامت کوثر وجود دارد و هدف‌گذاری این شرکت باید بر مبنای خودکفایی کشور در تولید این محصولات باشد.
وی با بیان اینکه موقوفات می‌توانند در حوزه‌های دانش‌بنیان و علوم جدید ورود کرده و فعالیتی گسترده در این زمینه داشته باشند، تصریح کرد: سازمان اوقاف تصمیم جدی دارد که در حوزه فناوری و تولید محصولات دانش‌بنیان ورود کند که نتایج این اقدام به‌زودی در کشور مشاهده خواهد شد.
معاون سازمان اوقاف و امور خیریه از تأسیس صندوق سرمایه‌گذاری و حمایت از تولیدات دانش‌بنیان در سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد و گفت: به‌زودی دستاوردهای ایجاد این صندوق در سراسر کشور مشاهده خواهد شد.
حاتمی افزود: قبل از انجام سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فناوری و تولید محصولات دانش‌بنیان از محل موقوفات، باید سیاست‌گذاری‌ها و اهداف به‌طور شفاف و روشن تبیین و بر مبنای هدف‌گذاری انجام‌شده، سرمایه موردنیاز تأمین شود.
رفع نیازهای کشور از اولویت‌های سازمان اوقاف
وی با بیان اینکه رفع نیازهای کشور در حال حاضر یکی از اولویت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه است، تاکید کرد: باید دقت شود که در این حوزه مسائل حقوقی موقوفات به‌صورت دقیق، شفاف و مکتوب مستندسازی شود تا در آینده مشکلاتی در این زمینه ایجاد نشود.
 
انتهای پیام | ح
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر