اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

جزئیات اطلاعیه شماره سه طرح ساماندهی و ارتقای داوران مسابقات قرآنی کشور

جزئیات اطلاعیه شماره سه طرح ساماندهی و ارتقای داوران مسابقات قرآنی کشور

اطلاعیه شماره سه طرح ساماندهی و ارتقای داوران مسابقات قرآنی کشور توسط مرکز امورقرآنی سازمان اوقاف منتشر شده است.

 پنج شنبه 18 مرداد 1397   1232  0      

به گزارشروابط عمومی سامان اوقاف و امور خیریه، اطلاعیه شماره سه طرح ساماندهی و ارتقای داوران مسابقات قرآنی کشور توسط مرکز امورقرآنی سازمان اوقاف منتشر شده است.
 
قبول شدگان مرحله اول طرح ساماندهی و ارتقای داوران مسابقات قرآنی، افرادی که طبق لیست قبول شدگان پیوست، امتیازات 70 تا 74.99 را کسب نموده‌اند لازم است از تاریخ 8 مردادماه 97 لغایت 10 مردادماه 97 به سایت شورای عالی قرآن(shora.ir )مراجعه نموده و در سامانه ارزیابی در بخش مدرسان درجه 3 گرایش معلم قرائت قرآن کریم شرکت نمایند.
 
همچنین افرادی که امتیازات ۷۵ و بالاتر را کسب نموده‌اند لازم است از تاریخ 8 مرداد 97 تا 10 مرداد 97 به سامانه شورای عالی قرآن مراجعه نموده و با توجه به توانایی‌های فنی و علمی خود در سامانه ارزیابی در بخش مدرسان درجه ۲ گرایش تجوید و وقف و ابتدا و مدرسان درجه ۲ گرایش تنغیم شرکت نمایند.
 
افرادی که در طرح ساماندهی داوران ثبت نام نموده‌اند و از شورای ارزیابی قاریان و مدرسان شورای عالی قرآن دارای مدرک قرائت می‌باشند به عنوان قبول مرحله اول قلمداد می‌شوند نیز می‌توانند در یکی از بخش‌های مدرسان درجه ۲و۳ به سامانه ارزیابی شورای عالی قرآن مراجعه وبا توجه به مدرک خود در مرحله بالاتر شرکت نمایند.
 
بدیهی است میزان معلومات قرآنی متقاضیان امر داوری، از طریق سازوکار شورای ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم سنجش خواهد شد؛ لذا شایسته است متقاضیان گرامی ضمن مطالعه دقیق مفاد آزمون‌های تلاوت، مصاحبه و معلومات نظری خود را مهیای شرکت در این مرحله بر اساس تقویم اعلامی دبیرخانه شورای ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم نمایند.
 
در پایان یادآور می‌شود، افرادی که امتیاز ۷۵ و بالاتر را کسب نموده‌اند و متقاضی شرکت در سطح داوری درجه ۳ می‌باشند می‌توانند بسته به توانایی‌های فنی و علمی خود در بخش مدرسان درجه ۳ گرایش معلم قرائت قرآن کریم شرکت نمایند. همچنین، از آنجایی که امتیاز اخذ شده در مرحله اول لزوماً نشان دهنده توانایی فرد در سطوح عالی داوری نیست، اکیداً به متقاضیان محترم توصیه می‌شود، مفاد آزمون‌های مرحله جدید را به دقت مطالعه نمایند و بر اساس آن نسبت به شرکت در درجات ۲و۳ تصمیم گیری نمایند.
 
انتهای پیام | ح
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر